"Rozbite marzenia. 1918-1939" odcinek 1. Walka o życie i o marzenia! Bohaterowie serialu próbują dotrwać do końca Wielkiej Wojny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1. odcinku serialu "Rozbite marzenia. 1918-1939" zobaczymy jak bohaterowie serialu radzą sobie w ostatnich tygodniach I wojny światowej! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Rozbite marzenia odcinek 1. już w poniedziałek, 7.01.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pierwszy odcinek serialu "Rozbite marzenia. 1918-1939" przenosi widzów w końcówkę I wojny światowej. Na początku serialu poznajemy niemieckiego marynarza Hansa Beimlera (Jan Krauter), który rozgniewany wszechobecną niesprawiedliwością społeczną, gdzie przedstawiciele klas wyższych cieszą się luksusami, a zwykli ludzie głodują, chwyta w Kilonii za broń i przeciwstawia się swym przełożonym.

Wyjątkowa międzynarodowa historyczna produkcja wkrótce w Dwójce! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Następnie akcja serialu przeniesie się do Berlina. Znajduje się tam 21-letnia Polka, Apolonia Chałupiec (Michalina Olszańska), która marzy o wielkiej aktorskiej karierze. Pod swoje skrzydła bierze ją młody i ambitny niemiecki reżyser, Ernst Lubitsch (Roland Bonjour). W tym samym czasie do brytyjskiego dziennikarza, Charlesa Edwarda Montague (David Acton) zgłasza się niemiecki oficer z prośbą do ochronę.

Znamy szczegóły na temat nowego serialu TVN w reżyserii Kingi Dębskiej! Kiedy premiera? [BOHATEROWIE, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wciąż trwa rewolucja bolszewicka. Walcząca w szeregach wojsk Białej Rosji Marina Jurłowa (Natalia Witmer) zostaje cudem ocalona przez śmiercią z rąk wojsk Armii Czerwonej. Mimo to chce natychmiast wrócić na front, ale zakochany w niej czeski oficer nie zamierza na to pozwolić. O swoje życie musi także walczyć przebywająca we francuskim Saint-Nazaire Marie-Jeanne Picqueray (Solene Rigot). W mieście panuje epidemia hiszpanki.

Widać, że sytuacja startowa bohaterów serialu "Rozbite marzenia. 1918-1939" jest mocno dramatyczna. Aby poznać losy tych autentycznych postaci, oglądajcie go w każdy poniedziałek o godzinie 21:55 na antenie TVP2!

Ruth Wilson zagra własną babcię! Nowy serial już od stycznia w TV!Zobacz więcej

"Rozbite marzenia. 1918-1939" - zwiastun TVP:

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc. (gość)

    Bardzo sluszne uwagi.Popieram w calosci.

    28.01.2019 21:28
  • ciekawie skonstruowana międzynarodowa produkcja (gość)

    Koprodukcja kilku krajów na ciekawy temat. Dobrze się ogląda. Równocześnie czekam też wciąż na kontynuacje seriali kiedyś emitowanych. Liczę na wyemitowanie kolejnych sezonów (3 i 4) serialu Poldark- wichry losu, Wiktoria (sezon 2), Wszystko dla Pań (sezon 3) oraz po zakończeniu aktualnie nadawanego 2 sezonu Kompanii X na 3 sezon również tego serialu. Jeśli proponuje się widzom jakąś produkcję należy ją pokazać do końca.

    16.01.2019 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×