"Rozczarowani". Kiedy premiera 3. sezonu serialu animowanego Netfliksa dla dorosłych? Zobacz zwiastun!

"Rozczarowani" to popularny serial animowany dla dorosłych dostępny na platformie Netflix. Już wkrótce będzie można oglądać kolejną odsłonę serii. Kiedy premiera trzeciego sezonu?

Multimedia

"Rozczarowani" - zwiastun

15 grudnia w sieci pojawił się trailer najnowszej odsłony serialu animowanego dla dorosłych produkcji Netfliksa - "Rozczarowani". Jak zapowiada się trzeci sezon? Zobaczcie sami!

"Rozczarowani" - fabuła

Akcja "Rozczarowanych" rozgrywa się średniowiecznym królestwie, które chyli się ku upadkowi. Główną bohaterką jest młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, której towarzyszy zadziorny elfi towarzysz oraz osobisty demon. Ta niezwykła grupa przyjaciół przeżywa wspólnie przygody, spotykając na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków.

Animacja dla dorosłych na Netflix! O czym będzie? Przygotujcie się na średniowieczną klęskę! [KIEDY PREMIERA?]Zobacz więcej

Premiera trzeciego sezonu już 15 stycznia 2021 roku, tylko na Netflix. Zobacz najnowsze materiały wizualne dotyczące trzeciego sezonu w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×