Różczka: "Ważna jest rodzina, potem długo nic"

Aktorka opowiada w miesięczniku "Świat Kobiety" o tym, jak zmieniło się jej życie od momentu powiększenia się rodziny.

Multimedia

Obecnie mała Wandzia ma już ponad dwa lata, jednak zdążyła już wywrócić cały świat Magdaleny do góry nogami. Aktorka wyznaje, że teraz kariera nie jest już dla niej tak ważna, jak przed kilkoma laty.

"Ja naprawdę mam szczęście, zagrałam w "Oficerze", "Czasie honoru", teraz robię "Usta usta". W tym zawodzie o powodzeniu często decyduje przypadek. Gdy ktoś opowiada o drodze i konsekwencji w karierze aktorskiej, to albo coś mu się wydaje, albo po prostu oszukuje"- mówi.

Sama wyznaje, że popularność jej nie kręci. Jest to tylko dodatek do zawodu, który wykonuje. Dlatego też rzadko pojawia się na imprezach dla celebrytów. "Bywam tylko na tych, które są związane z promocją moich filmów. Być może to kwestia charakteru"- dodaje.

Różczka nie lubi dzielić się swoim życie prywatnym z mediami. Za to bardzo chętnie bierze udział w rozmaitych kampaniach społecznych, które mają na celu poprawienie jakości życia Polaków. Miejmy nadzieję, że nic nie zmieni jej priorytetów i nadal będzie miała tak zdrowe podejście do otaczającej ją rzeczywistości.

Czytaj także: Różczka Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF!

Komentarze

Skomentuj
  • Ula

    uwielbiam Różczkę :)

    04.04.2010 17:29
  • teresa (gość)

    Fajna-konkretna:))

    28.03.2010 23:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×