"Rozdarte serca" odcinek 12. Keriman próbuje wyłudzić pieniądze od rodziny Hazal! [ZDJĘCIA]

Zaniana dzieci sprzed lat wyszła na jaw i ma swoje konsekwencje. Komu uda się na tym skorzystać? Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinkus erialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 12. WE WTOREK, 31.05.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Nie ma wątpliwości, że zarówno w rodzinie Cansu (Leyla Tanlar), jak i Hazal (Alina Boz), sytuacja związana z wyjawieniem tajemnicy sprzed lat jest napięta. Obie dziewczynki nie wiedzą, jak radzić sobie ze sprawą. Nie odnajdują się też dorośli...

W 12. odcinku serialu "Rozdarte serca" Cihan (Erkan Petekkaya) wciąż jest pewny, że chce rozwodu. Nalega, aby Yldrm (Ertuğrul Postoğlu) złożył w jego imieniu pozew rozwodowy. Alper (Cemal Hünal) czuje natomiast, że grunt pali mu się pod nogami. Próbuje wmówić Cihanowi, że jego szantaż był tylko żartem i tak naprawdę nie miał żadnych niecnych zamiarów.

Tymczasem Keriman (Nursel Köse) próbuje namówić Gülseren (Nurgül Yesilçay), żeby dogadała się z biologiczną rodziną Hazal i wzięła od nich pieniądze. Ponieważ kobieta nie dopuszcza takiej możliwości, szwagierka postanawia wziąć sprawy w swoje ręcej. Sama próbuje negocjować za plecami Gülseren. Dzwoni do Rahmiego (Civan Canova), gdy ten spaceruje z Dilarą (Ebru Özkan).

Hazal nie czuje się dobrze wśród kolegów w szkole, którzy wciąż szydzą z niej i robią sobie żarty. Nie wierzą, że jej prawdziwymi rodzicami są osoby z wyższych sfer. Cansu wciąż jest smutna. Oparciem dla niej okazuje się być brat Ozan (Burak Tozkoparan). Chłopak podejrzewa jednak, że małżeństwo rodziców rozpada się z powodu jakiejś kobiety. Gülseren próbuje normalnie funkcjonować, ale nie wszystko okazuje się takie łatwe. Na dodatek, pewnego ranka w drzwiach jej mieszkania staje Dilara... Czego chce biologiczna matka Hazal?

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"ROZDARTE SERCA". SPOTKANIE HAZAL I CANSU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"ROZDARTE SERCA". WYPADEK HAZAL! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×