"Rozdarte serca" odcinek 35. Wina Rahmiego wyjdzie na jaw? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Rahmi dowiedział się, kto stoi za postrzeleniem Cihana. Pod wpływem emocji udał się do Alpera i dotkliwie pobił. Czy jego wina wyjdzie na jaw? Sprawdź, co wydarzy się w 35. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 35. WE WTOREK, 20.12.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Sosunki między Cihanem (Erkan Petekkaya) i Rahmim (Civan Canova) poprawiły się. Kiedy tylko Rahmi dowiedział się, kto stoi za postrzeleniem jego syna, od razu postanowił go pomścić. Udał się do Alpera (Cemal Hünal) i zaatakował go metalowym prętem! Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

W 35. odcinku serialu "Rozdarte serca" Dilara (Ebru Özkan) dowiaduje się od Cihana o pobiciu Alpera i zaczyna podejrzewać Rahmiego. To ona powiedziała mu przecież o tym, że Alper postrzelił Cihana. Rahmi postanowia natomiast odwiedzić w szpitalu czuwającą przy mężu Solmaz (Güneş Emir).

Keriman (Nursel Köse) stara się otoczyć troską Gülseren (Nurgül Yesilçay). Policja poszukuje Özkana (Tolga Tekin), w związku ze złożoną Cihanowi wizytą, podczas której ranny został ochroniarz. Cihan wzmacnia ochronę domu. Dowiaduje się też od Deryi (Elvin Aydogdu) o awanturze między Özkanem i Gülseren.

Ozan (Burak Tozkoparan) umawia się z Szeydą (Aslıhan Kapanşahin), która ze wszystkich sił stara się ukryć to przed Hazal (Alina Boz).

Zobacz galerię

ROZDARTE SERCA - CZYTAJ TAKŻE:

RAHMI ATAKUJE ALPERA! GULSEREN CHCE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO! [WIDEO+ZDJĘCIA]
OZKAN PRZYZYŁA GULSEREN PREZENT URODZINOWY! CO ZAMIERZA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
GWIAZDA "ROZDARTYCH SERC" NOWĄ SUŁTANKĄ KOSEM! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×