"Rozdarte serca" odcinek 36. Hazal rzuca się na Szeydę! Nagranie trafia do sieci! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Hazal coraz gorzej znosi sytuację, jaka panuje w rodzinie. Przestaje panować nad sobą! Sprawdź, co wydarzy się w 36. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 36. WE WTOREK, 27.12.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Hazal (Alina Boz). wciąż próbuje wkupić się w łaski swoich biologicznych rodziców. Walczy także o względy Ozana (Burak Tozkoparan), który jednak zaczął umawiać się z jej przyjaciółką, Szeydą (Aslıhan Kapanşahin). Dziewczyna ze wszystkich sił starała się ukryć swoje relacje z Ozanem.

W 36. odcinku serialu "Rozdarte serca" Ozan dowiaduje się od Szeydy, że to Hazal doniosła na niego na policję. Wraca do domu i robi wyrzuty Hazal przy rodzicach. Wcześniej, Dilara (Ebru Özkan) otrzymuje nagranie ze spotkania Cihana (Erkan Petekkaya) z Gülseren (Nurgül Yesilçay) i Cansu (Leyla Tanlar). Jest bardzo niezadowolona.

Tymczasem, Özkan zostaje aresztowany i trafia za kraty. Następnego dnia w szkole Hazal rzuca się na Szeydę. Jest bardzo agresywna - uderza głową dziewczyny o ścianę i rzuca na podłogę. Szeyda nie ma możliwości się bronić, a inni nagrywają wszystko telefonami komórkowymi. Nagranie zostaje umieszczone w internecie. Hazal jest w poważnych tarapatach. Dyrektor szkoły wzywa Dilarę i Cihana, ale nie chce im udzielić żadnych informacji, ponieważ nie są oni jej prawnymi opiekunami. W szpitalu Alper (Cemal Hünal) wybudza się ze śpiączki.

Zobacz galerię

Wina Rahmiego wyjdzie na jaw? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Beren Saat zrezygnowała z roli sułtanki Kösem! Kto ją zastąpi w 2. sezonie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×