"Rozdarte serca" odcinek 37. Próba samobójcza Hazal! Wróci z Gülseren do domu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Hazal wpada w niemałe kłopoty! Po tym, jak rzuciła się na koleżankę w szkole, czeka ją mnóstwo nieprzyjemności. Sprawdź, co wydarzy się w 37. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 37. WE WTOREK, 3.01.2017 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Hazal (Alina Boz) dowiedziała się, że Szeyda (Aslıhan Kapanşahin) powiedziała Ozanowi (Burak Tozkoparan), o tym, że to Hazal doniosła na niego na policję. W szkole Hazal rzuca się na Szeydę, a zajście nagrywali jej koledzy. Wszystko trafiło do sieci.

W 37. odcinku serialu "Rozdarte serca" Hazal ma kłopoty - zostaje zawieszona w prawach ucznia, a potem podsłuchuje kłótnię Dilary (Ebru Özkan) z Cihanem (Erkan Petekkaya). W czasie nerwowej rozmowy Dilara żąda, aby opuściła ich dom. Zrozpaczona Hazal próbuje popełnić samobójstwo. Nieprzytomną odnajduje pokojówka i od razu woła Cihana, który bierze dziewczynę na ręce i wraz z Dilarą zawozi do szpitala. Na miejscu okazuje się, że nic nie grozi Hazal.

Hazal rzuca się na Szeydę! Nagranie trafia do sieci! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do szpitala przyjeżdża też Gülseren (Nurgül Yesilçay), którą o wszystkim poinformowała Cansu (Leyla Tanlar). Kobieta jest przerażona i wściekła jednocześnie. Nie może wybaczyć Gürpnarom, że dopuścili do takiej sytuacji. Postanawia zabrać Hazal do siebie, jednak dziewczyna odmawia. Po raz kolejny wybiera Dilarę. Widząc, jak Hazal przytula się do biologicznej matki, Gülseren odchodzi pogrążona w smutku.

Cansu nie jest w stanie znieść widoku cierpiącej matki. Upiera się, aby z nią zamieszkać. Dilara jest temu zdecydowanie przeciwna, jednak Cihan daje córce wolną rękę. Dilara ma pretensję do męża, że pozwolił Cansu odejść. Wyrzuca go z domu.

Zobacz galerię

Beren Saat zrezygnowała z roli sułtanki Kösem! Kto ją zastąpi w 2. sezonie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×