"Rozdarte serca" odcinek 69. Hazal i Cansu wracają do starych domów. Keriman szantażuje Özkana [WIDEO+ZDJĘCIA]

Özkan chce zyskać prawa rodzicielskie nad Cansu. Wszyscy postanawiają wrócić do samego początku, czyli do stanu, zanim wszyscy dowiedzieli się o pomyleniu dziewczynek w szpitalu. Sprawdź, co wydarzy się w 69. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 69. WE WTOREK, 1.08.2017 OD GODZ. 21:35 W TVP1!

Odbyła się już pierwsza rozprawa o przyznanie Özkanowi (Tolga Tekin) praw rodzicielskich do Cansu (Leyla Tanlar). Yldrim zaproponował jedyne możliwe rozwiązanie: wszyscy powinni wrócić do samego początku, czyli do stanu, zanim wszyscy dowiedzieli się o pomyleniu dziewczynek w szpitalu.

Rahmi wyprowadza się. Sąd przyzna prawa rodzicielskie Özkanowi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 69. odcinku serialu "Rozdarte serca" trwają przygotowania do powrotu obu dziewczynek do matek, które je wychowywały. Özkan, pewny wygranej w sądzie, szykuje pokój dla Cansu. Osman (Burak Tozkoparan) informuje Candan (Ahu Yağtu) o planie powrotu Cihana (Erkan Petekkaya) do domu. Cansu rozpacza z powodu rozstania z Gülseren (Nurgül Yeşilçay), a Hazal (Alina Boz) nie jest w stanie opanować wściekłości, ponieważ musi opuścić willę nad Bosforem.

Gülseren oświadcza Cihanowi, że nie mają prawa zabiegać o własne szczęście. Hazal, zaraz po przyjściu do Gülseren, robi jej karczemną awanturę. Keriman (Nursel Köse), która nagrała próbę samopodpalenia Özkana, zaczyna go szantażować. Özkan w pogoni za siostrą uszkadza drzwi do jej mieszkania. Candan uświadamia Özkanowi, że należy za wszelką cenę usunąć filmik z telefonu Keriman.

Nowe odcinki w TVP1! Sprawdź, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Ile odcinków ma uwielbiany przez widzów turecki serial? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×