"Rozdarte serca" odcinek 8. Dilara chce zabrać Gülseren córkę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dilara nie spocznie, nim nie osiągnie celu. A teraz jej celem jest uprzykrzenie życia Gülseren - biologicznej matki Cansu. Sprawdź, co wydarzy się w 8. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 8. WE WTOREK, 26.04.2016 O GODZ. 20:25 W TVP2!

Po tym, jak Cihan (Erkan Petekkaya) stwierdził, że chce rozwodu, Dilara (Ebru Özkan) zmieniła taktykę. Postanowiła spotkać się ze swoją biologiczną córką, Hazal i zyskać jej sympatię.

W 8. odcinku serialu "Rozdarte serca" Dilara zabiera Hazal na zakupy. Kupuje jej drogie prezenty - markowe ubrania, buty, tablet i najnowszy model telefonu komórkowego. Zdobywa tym dziewczynę, która mówi jej, że gotowa jest wyprzeć się swojego poprzedniego życia.

Tymczasem, zaniepokojona zniknięciem córki Gülseren (Nurgül Yesilçay) odchodzi od zmysłów. Wszędzie jej szuka i wpada na pomysł, że to Cihan uprowadził Hazal. Udaje się do niego do pracy i robi karczemną awanturę. Mężczyzna stara się wytłumaczyć, że nie wie, gdzie może znajdować się Hazal. Wobec tego, Gülseren idzie na posterunek policji zgłosić zaginięcie córki. Tam okazuje się, że Hazal już wróciła do domu. Dilara gotowa jest natomiast bez konsultacji z mężem zabrać nowo poznaną córkę do siebie. Cihan chce natomiast dotrzymać danego Gülseren słowa, że nic nie stanie się wbrew jej woli.

CZYTAJ TAKŻE:

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 7. DILARA SPOTYKA SIĘ Z HAZA. CO ZAMIERZA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 6. CIHAN CHCE ROZWODU! CO NA TO DILARA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adrian w. (gość)

    łoł! ja mam ulicę poland!!?

    12.10.2016 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×