"Rozdarte serca" odcinki 76-77. Gülseren wyprowadza się z miasta. Özkan będzie miał dziecko! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gülseren postanawia wyjechać z miasta, a Özkan ukrywa się przed Candan. Wkrótce będzie miał niespodziewanego gościa. Sprawdź, co wydarzy się w 76. i 77. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINKI 76. I 77. W SOBOTĘ, 16.09.2017 OD GODZ. 9:50 W TVP1!

Gülseren (Nurgül Yeşilçay) postanowiła na zawsze zniknąć z życia Cihana (Erkan Petekkaya). Dilara (Ebru Özkan) zasięgnęła natomiast języka w sprawie Solmaz i Alpera (Cemal Hünal).

Nowy dzień i pora emisji - po raz kolejny! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 76. i 77. odcinku serialu "Rozdarte serca" Özkan (Tolga Tekin) ukrywa się przed Candan (Ahu Yağtu), ponieważ nie może odebrać pieniędzy od Keriman (Nursel Köse). Osman próbuje oszukać Keriman, proponując jej kupno nieistniejącego mieszkania. Tymczasem Keriman zostaje zatrzymana przez policję za kradzież pieniędzy brata. Cihan i Yldrm zabierają Alpera na komisariat. Policja zwalnia Rahmiego (Civan Canova), który wybiera się do Bodrum na wakacje. W związku ze śmiercią ojca Gülseren, Dżihan wysyła do niej tylko SMS - a z kondolencjami, ale na noc przyjeżdża do niej Cansu (Leyla Tanlar). Gülseren dzwoni do swojej macochy i wypomina, że zniszczyła jej życie. Oświadcza swojej przyjaciółce Deryi, że wyprowadzi się do Izmiru, ponieważ nie może żyć w tym samym mieście co Cihan.

Nowe odcinki w TVP1! Sprawdź, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dilara upatruje w powrocie Cansu i Cihana do domu szansy, żeby znów byli razem. Derya jest załamana pomysłem Gülseren, informuje o wszystkim Cihana. Anonimowa internautka podpisująca się jako "Dobrze-Poinformowana" zaczyna wypisywać w Internecie oszczerstwa na temat Cansu i jej znajomych ze szkoły. Fałszywi policjanci, wynajęci przez Candan, odbierają Keriman pieniądze skradzione Özkanowi. Równie szybko jak pieniądze znika Osman, który teraz traci zainteresowanie ukochaną. W kawiarni Gülseren pojawia się ciężarna kobieta. Okazuje się, że to była dziewczyna Özkana z Kolonii. Kobieta odnajduje dom Özkana i zatrzymuje się u niego. Żąda, żeby Ozkan uznał dziecko i ożenił się z nią. Cihan przychodzi do Gulseren, by się pożegnać. Ofiarowuje jej bardzo cenny pierścionek i daje do zrozumienia, że będzie na nią czekał.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma uwielbiany przez widzów turecki serial? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    Skoda już niema rozdarte serca w Polskie a Turcja było 3 sezony a w Polska było 1 sezon dla czego

    18.02.2018 15:08
  • dtgrty (gość)

    Skoda już niema rozdarte serca a w Turcja było 3 sezony a w polskie było 1 sezon

    18.02.2018 15:04
  • dtgrty (gość)

    Skoda już niema rozdarte serca a w Turcja było 3 sezony a w polskie było 1 sezon

    18.02.2018 15:03
  • dtgrty (gość)

    Skoda już niema rozdarte serca a w Turcja było 3 sezony a w polskie było 1 sezon

    18.02.2018 15:03
  • Dusia (gość)

    Dramat, czlowiek się wciągnie w akcję a tu wyszło jak zwykle, chcę rozdarte serca we wtorek,

    17.10.2017 19:18
  • Niezadowolona (gość)

    Nie wiem dlaczego tak zmieniają dni emisji człowiek zaczyna oglądać a tu zaraz pozmiieniają dni i godziny i brak możliwości dalszego oglądania, żebym wiedziała że tak będzie to nie marnowałabym czasu na poprzednie.

    24.09.2017 05:55
  • Jerzy (gość)

    Można obejrzeć w internecie w każdej chwili

    20.09.2017 19:27
  • Jerzy (gość)

    gość

    20.09.2017 19:24
  • Meeg (gość)

    A kiedy powtórka? Może ktoś nie może obejrzeć w sobotę. Nie wszyscy odpoczywają w weekend!!!

    19.09.2017 18:40
  • fan rozdartych serc (gość)

    Wywawlic Kurskiego - on juz itak namieszał w poprzednim czasie,. po cholerę taki sam decyduje o programie . Zajmij sie o 9 w sobote baba

    18.09.2017 16:32
  • kobieta (gość)

    Przywrócić serial na wtorek o godzinie 20.25.Nie liczycie się ze zdaniem widzów.Skandal!!!

    18.09.2017 09:58
  • WKURWIONY NA TVP1 PIS (gość)

    Mobilizacja Sympatków serialu Rozdarte Serca ztego co podaje grupa sympatyków na fb tvp rezygnuje z emisji 2sezonu rozdartych serc ostatni 83 odcinek ma planowaną emisję 7.10.2017 o10:55 dlatego też w ramach protestu bojkot opola i innych programów w tvp1 w tym seriali podaje numery aby wyrażać swoje oburzenie 22-547-61-05 22-547-75-23 8-16 Pn Pt 22-547-44-50 oraz dane email zakładka na moja.telewizja.tvp.pl

    17.09.2017 16:44
  • HALINA ANTOS (gość)

    DLACZEGO NIE MOZNA OGLADAC NA VOD TVP SERIALU ROZDARTE SERCA. AKCJA FILMU JEST CO CHWILA ZATRZYMYWANA.

    16.09.2017 21:31
  • kpinazludzi (gość)

    KPINA...nie potrafię zrozumieć po co komu takie zmiany co szkodzą? wnoszą zamieszanie i zmuszaja do zmiany przyzwyczajeń? LITOŚCI ! nie cierpię tych głupich zmian, które na dodatek sprawiaja że nie mogę oglądać ulubionych seriali!!!

    15.09.2017 23:40
  • ewa (gość)

    Wszyscy macie rację, Pan Kurski nie musi iść w sobotę do pracy lub zająć się obowiązkami domowymi więc mu obojętne co będzie leciało w telewizji rano, Nie płaćmy abonamentu to się nauczy szanować obywateli

    14.09.2017 20:44
  • adam (gość)

    Tak samo TVP wykończyło Mode na sukces, godzina 14:00 była nie do zaakceptowania przez telewidzów, oglądalność automatycznie spadła a wraz ze spadkiem zdjeli serial z antety. Ten sam ruch TVP robi z Rozdartymi Sercami, nagle im przeszkadza, że tak wysoką oglądalność mają seriale tureckie o innej kulturze i religii więc przenoszą na sobote godz. 9:50. Polskie seriale nie siegają do pięt tureckim są po prostu żałosne! Piszcie do TVP o przywrócenie godzin emisji na wtorkowy wieczór!

    13.09.2017 00:54
  • Nora (gość)

    Właśnie dlaczego z tym serialem robią takie zamieszanie

    12.09.2017 21:51
  • Fanka (gość)

    Szukam cały tydzień kiedy można obejrzeć film Rozdarte serca a tu niespodziankz ilekkaprzesada w sobotę to nie odpowiada jeden z normalnych filmow do obejrzenia oprócz naszych tele noweli....

    12.09.2017 21:45
  • Joane (gość)

    Zaczęliśmy oglądać ten serial i gdy akcja filmu się rozwinęła nie mamy możliwości jego kontynuacji . Godziny przedpołudniowe i to w soboty - bez powtórek - są nie do zaakceptowania. Liczcie się z widzami, którzy chcą również filmów lekkich takich jak "Rozdarte serca".

    12.09.2017 21:24
  • Rozczarowani (gość)

    Wręcz domagamy się przywrócenia powtórek serialu ,,Rozdarte serca,,Emisja w soboty rano nie daje nam możliwości oglądania serialu,prosimy o powtórki w godz.popołudniowych lub wieczornych.Należy liczyć się ze swoimi widzami ,a nie robić z nich wariatów i bez przerwy zmieniać dni i godziny emisji.Oglądamy telewizję publiczna i jesteśmy zawiedzione takim potraktowaniem swoich widzów.

    12.09.2017 20:28
NowszeStarsze