"Rozdarte serca" odcinki 82-83. Niepełnosprawna Hazal jest załamana! W rezydencji wybucha bomba! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Hazal znowu przeżywa trudne chwile. Po wybudzeniu się ze śpiączki nie może chodzić! Co z nią będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 82. i 83. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

Multimedia

"ROZDARTE SERCA" ODCINKI 82. I 83. W SOBOTĘ, 7.10.2017 OD GODZ. 9:55 W TVP1!

Podczas kłótni Hazal (Alina Boz) i Cansu (Leyla Tanlar), Hazal spadła ze schodów i zapadła w śpiączkę. Po wybudzeniu się z niej okazało się, że dziewczyna straciła czucie w nogach! Hazal jest zrozpaczona i załamana.

Kłótnia Cansu i Hazal. Jedna z nich spada ze schodów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 82. i 83. odcinku serialu "Rozdarte serca" Cansu bezskutecznie próbuje przeprosić Hazal za niesłuszne oskarżenia. Derya, zmuszona trudną sytuacją rodzinną, decyduje się na sprzedaż lokalu. Hazal rozpoczyna rehabilitację. Nuray odwiedza Dżansu i przedstawia jej braciszka. Cihan (Erkan Petekkaya) i Yildrim chcą to wykorzystać w sprawie. Adwokat udaje się do Keriman (Nursel Köse), jednak Candan (Ahu Yağtu), na bieżąco informowana przez Osmana, uprzedza ich ruch i przenosi dziewczynę w inne miejsce. Pani adwokat otrzymuje tajemniczy telefon. Dilara (Ebru Özkan) dostaje wiadomość, że jej matka miała zawał i niezwłocznie wylatuje do Ameryki.

Hazal wraca do domu, troska i współczucie, jakie okazują jej domownicy, jeszcze gorzej wpływa na jej psychikę. Nie mogąc się pogodzić ze swoją niepełnosprawnością, pogrąża się w coraz większej depresji. Obwinia Cansu o to, co się stało i wyrzuca jej to przy każdej sposobności. Cansu również bardzo cierpi z powodu poczucia winy. Dilara znajduje specjalistę w Stanach, jednak stan psychiczny Hazal nie pozwala na podjęcie leczenia za granicą. Do Ozana (Burak Tozkoparan) dzwoni mężczyzna z informacją o Muge. Chłopak pojawia się wieczorem w barze i czeka na dziewczynę. Okazuje się jednak, że był to spisek. W barze nieznajomy mężczyzna podrzuca mu narkotyki, chwilę później w lokalu pojawia się policja i Ozan zostaje aresztowany.

Nowe odcinki w TVP1! Sprawdź, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Alper (Cemal Hünal) dostaje tajemniczy telefon. Spotyka się z mężczyzną, który ma mu pomóc skończyć z Cihanem. W warsztacie Engina pojawia się ojciec Nuray. Po gwałtownej kłótni mężczyzna strzela do Ozkana. Candan wspólnie z tajemniczym współpracownikiem ma plan, jak definitywnie zakończyć sprawę Cihana Gürpnara. Na prośbę Hazal, Gülseren (Nurgül Yeşilçay) nocuje w rezydencji. Traf chce, że następnego ranka do domu wraca Dilara. Pomiędzy nią a Cihanem dochodzi do awantury. Pielęgniarka Hazal niedokładnie zaciąga hamulec w wózku dziewczyny i ta wpada do Bosforu. W tym samym czasie w rezydencji Gürpnarów wybucha umieszczona pod samochodem bomba.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma uwielbiany przez widzów turecki serial? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • rozdarte serca (gość)

    straszne że już nie ma rozdrtych serc kocham je

    17.04.2018 20:37
  • Kinia (gość)

    Ja pierdziele szkoda :( taki fajny nigdzie nie mogę go obejrzeć :( dajcie na TVP 1 proszę. I nie zmieniajcie pory emisji!!!!!!!!

    27.12.2017 00:02
  • Zawiedziona (gość)

    Dlaczego? Najlepszy serial i klapa ,dajcie chociaż nadzieję że kiedyś będzie emitowany...

    05.12.2017 21:42
  • ewa (gość)

    chyba juz nie zobaczymy kolejnych odcinkow rozdartych serc a w tvp 1 nowe tureckie seriale ,ktore maja nam go zastapic

    18.11.2017 18:48
  • fanka rozdartych serc (gość)

    jestem z wami. jak to tak mozna telewizja za durniów nas uważa. niech puszczają te ptaki ciernistych krzewów kiedy indziej ludzie to jest smiechu warte jak to mozliwe ze skonłyły sie rozdarte serca uwaga dla tych co nie odladali 84 odc bo jest na yt hazal po wpadnieciu do bosforu ratują gulseren i cihan skacząc do bosforu reanimacja na szczescie sie udała hazal żyje. bomba na szczęscie uszkodziła tylko samochód i bardzo bardzo bardzo małaczęsć ogrodzenie pozdrawiam

    11.11.2017 18:43
  • Julka (gość)

    Wiadomo co z serialem...? Jestem zla ze go juz nie ma.. :(

    03.11.2017 16:21
  • amelia (gość)

    ponoć u nas juz nie będzie ze wzgl. na słaba ogladalność, a w Turcji jeszcze 2 sezony

    29.10.2017 14:50
  • kaska (gość)

    czy ktos wie kiedy kolejne odcinki

    23.10.2017 20:55
  • Jola (gość)

    Jeśli reklam nie oglądamy to też Pan zdejmie z wizji nie bokaska by przepadła , ale że oglądam film nie godzinę tylko półtorej bo reklama za reklamą to jest w porządku . Jestem z Wami płacę choć jedna Polska i jedni płacą drudzy nie to też nie wporządku bałagan i nie sprawiedliwość . Mogłabym nie płacic bo umowy nie mam z jedynką podpisanej , jestem uczciwa i płacę . Jeśli coś zaczeliście to dokończcie . To jest film spokojny bez drastycznych scen życiowy nie taki co nas karmią a później się dziwią że ludzie nerwowi , skoro głowa nabita przuemocą i gupotą . Z poważaniem pozdrawiam

    22.10.2017 21:34
  • Jola (gość)

    Jeśli komuś się coś daje i odbiera to wie Pan że ta osoba w piekle się poniewiera 😬

    22.10.2017 21:23
  • rysia (gość)

    Dlaczego nie ma serialu Rozdarte serca ????Zostaje youtube gdzie po turecku mozna sledzic wyrywkowo losy bohaterow.Abonament nie stanowczo nie .

    21.10.2017 10:51
  • Ee (gość)

    Zgadzam się z tymi co pisza nawet nie podane kiedy beda nastepne odcinki zmiana tego najlepszego filmu co trochę najlepiej dac jakis glupi film co jeszcze nawet jeden sie nie skończył .

    20.10.2017 19:08
  • zuzanna (gość)

    precz z tvp

    19.10.2017 18:13
  • PATRYCJA (gość)

    Dlaczego już nie emitujecie serialu?? Za co Wam płacimy?? Jak zwykle puście powtórki beznadziejnych filmów!!!

    18.10.2017 20:38
  • Owita (gość)

    Proszę TVP o wznowę emisji serialu, bo to bardzo dobry film (w godzinach wieczornych , jak było wcześniej, bo sobota do południa to nieporozumienie) .

    17.10.2017 14:53
  • wkurwiony (gość)

    Bojkot Abonamentu

    15.10.2017 20:32
  • wkurwiony (gość)

    Bojkot TVP 1 popieram wszystkich przedmuwców

    15.10.2017 20:30
  • telewidz (gość)

    uważają nas za idiotów

    14.10.2017 23:10
  • Diana (gość)

    Jak tak mozna zakończyć i żadnych wyjaśnień a abonament płacić ,albo nie bo i po co.

    14.10.2017 21:08
  • Nicki (gość)

    Przerwanie emisji ulubionego serialu wielu tysięcy osób w tym momencie, to po prostu znęcanie się nad widzem, proponuję bojkot TVP 1.

    14.10.2017 10:09
NowszeStarsze