"Rozenek cudnie chudnie". Małgorzata Rozenek-Majdan będzie wracała do formy po ciąży na oczach widzów TVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała nowy program w TVN? Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce widzowie stacji zobaczą, jak celebrytka wraca do formy po ciąży. Produkcja ma nosić tytuł "Rozenek cudnie chudnie".

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan schudnie na oczach widzów?

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, Henryk, przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Teraz szczęśliwa mama robi wszystko, aby wrócić do formy sprzed ciąży. Wszystko wskazuje na to, że jej zmagania będzie można obserwować na antenie TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do formy po ciąży i narzeka na duży biust. "Jak on mnie denerwuje"Zobacz więcej

Rozenek-Majdan, która w TVN pojawiała się już w programach: "Perfekcyjna Pani Domu", "Piekielny hotel", "Bitwa o dom", "W dobrym stylu" i "Projekt Lady", prawdopodobnie już niedługo będzie mogła dopisać do listy kolejny tytuł. Nowa produkcja ma roboczy tytuł "Rozenek cudnie chudnie", a jej premiera zaplanowana jest na luty 2021 roku.

- Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. (...) W programie będą nie tylko profesjonalne kamery. Pojawią się także fragmenty nakręcane w formie vloga - powiedziała osoba ze stacji w rozmowie z "Super Expressem". Nowy show, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan będzie wracać do formy po ciąży ma mieć 8 odcinków.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie zamierzają ochrzcić Henryka. Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Zapowiada się ciekawie Małgosia Rozenek -Majdan wiosną 2021 roku z nowym programem na czasie bo kto z nas nie chce wyglądać jak GWIAZDA !!!

    06.08.2020 14:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×