Rozenek cudnie chudnie

"Rozenek cudnie chudnie". Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny wywołała lawinę komentarzy. Wszystko za sprawą wyjątkowej stylizacji! Wyszłybyście w takich butach z domu?

Zainteresowanie wokół osoby Małgorzaty Rozenek-Majdan nie słabnie. Z jednej strony, w TVN Style wciąż można oglądać jej zmagania z zrzucaniem zbędnych kilogramów po ciąży w programie "Rozenek cudnie chudnie", z drugiej jej codzienne działania za pośrednictwem jej profilu na Instagramie śledzi niemal 1,5 miliona osób. Nic dziwnego, że niemal każda jej decyzja modowa jest szeroko komentowana. Jaką stylizację wybrała tym razem?

12.03.2021Rozenek cudnie chudnie

"Rozenek cudnie chudnie". Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki po opublikowaniu zdjęcia nowej stylizacji! Rzeczywiście było aż tak źle?

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest szerokiej publiczności z wielu projektów. Fani kojarzą ją jako Perfekcyjną Panią Domu, prowadzącą programu "Projekt Lady", a ostatnio również bohaterkę show "Rozenek cudnie chudnie" oraz właścicielkę marki odzieżowej Mrs. Drama. Nic dziwnego, że wielu internautów jest żywo zainteresowanych jej codziennymi działaniami. Prawdopodobnie to było jednym z powodów, dla których najnowsza stylizacja opublikowana za pośrednictwem jej profilu na Instagramie wzbudziła tak skrajne reakcje.

06.03.2021Rozenek cudnie chudnie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×