Rozenek cudnie chudnie

Przeczytaj także:

"Projekt Lady". Dom Majdanów zachwyca stylem i rozmachem. Z tymi wnętrzami będą się żegnać! Zobacz, jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną

Małgorzata Rozenek- Majdan to celebrytka, obok której nie sposób przejść obojętnie. Mama trzech synów i żona Radosława Majdana jest znana miedzy innymi z prowadzenia programu "Projekt Lady". Na wielu zdjęciach, które publikuje w sieci Rozenek-Majdan można zauważyć, w jak pięknych wnętrzach mieszka rodzina. Zobaczcie dom Majdanów! Już wkrótce cała rodzina zamieni go na nowy dom, którego budowa powoli startuje.

07.03.2022Projekt Lady

"Rozenek cudnie chudnie". Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny wywołała lawinę komentarzy. Wszystko za sprawą wyjątkowej stylizacji! Wyszłybyście w takich butach z domu?

Zainteresowanie wokół osoby Małgorzaty Rozenek-Majdan nie słabnie. Z jednej strony, w TVN Style wciąż można oglądać jej zmagania z zrzucaniem zbędnych kilogramów po ciąży w programie "Rozenek cudnie chudnie", z drugiej jej codzienne działania za pośrednictwem jej profilu na Instagramie śledzi niemal 1,5 miliona osób. Nic dziwnego, że niemal każda jej decyzja modowa jest szeroko komentowana. Jaką stylizację wybrała tym razem?

12.03.2021Rozenek cudnie chudnie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×