"Rozmowy w czasach zarazy". Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w nowym talk show TVP! "Ma umocnić wiarę i dać nadzieję"

Od 30 marca, od poniedziałku do piątku wieczorem TVP1 zaprasza widzów na magazyn "Rozmowy w czasach zarazy". Program prowadzą Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

Multimedia

"Rozmowy w czasach zarazy" od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych w TVP1! - sprawdź program tv

Program "Rozmowy w czasach zarazy" to kolejna propozycja Telewizji Polskiej, która jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania widzów, wynikające z trudnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. W emitowanym na żywo magazynie prowadzący porozmawiają m.in. na temat: samotności, rozłąki z rodziną, tęsknoty, utraty pracy oraz strachu przed zagrożeniem.

Aktorzy "M jak miłość" oraz uczestnicy "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior" w nowym programie dla SeniorówZobacz więcej

W studiu Marzena Rogalska i Tomasz Kammel będą rozmawiać z gośćmi oraz łączyć się za pomocą portali społecznościowych z widzami. Nie zabraknie również porad eksperckich oraz muzyki. Jak podaje TVP, "Rozmowy w czasach zarazy" to program, który ma za zadanie umocnić wiarę i dać nadzieję oraz wzmocnić poczucie wspólnoty i solidarności, w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Zobacz galerię

Tomasz Kammel o swoich partnerkach z programów

Komentarze

Skomentuj
  • julian z lodzi (gość)

    szanowni PANSTWOnapewno zauwazyliscie ze r zadzace glowy z wielu panstw oskarzaja sie na rozne sposoby o spowodowanie koronowirusowej zarazy ,nowet o wyprodukowanie. Wzajemne oskarzenia sa tak pOWAZNE ze sa ,kosekwencje dyplomatyczne,Mozna by bylo miec nadzieje ze sie w przyszlosci poprawa ,gdyby nie katastrfy kture wiele razy powwdowane byly i sa nie zlikwidowane :np ,ebola ,eits ruzne sarsy,waglikii td.MOZNA WYLICZAC WIELEstrsznch tragedi kture sa i albo wisza nad naszymi glowami imoga zadzialac n awet przez prrzypade k jakto opisuja w mediach,chemikalia bakterie wirusy niedoopanowania bo tak je .ulepszaja dla ludbujstwa, zabicia okalecznia kobiet,dzieci, chorych i starcow bo sily zrojne sa na froncie.ZARAZA CZY tez kpiaco nazwana bron ? jadrowa,wodorowa najwiecej niszczy cywili w miejscu zamieszkan i a . Szczegu lnie duzo takich tragedi bylo w 20 stym wiku I ciagna sie do dzis' lada dzien cos wykombinuja cos jeszcze gorszego tak ze nie upilnuja ani zapobiegna . to cojuz jest to jest przygotwane samobujstwo .Zarazaja sie przywodcy panswowi ich rodziny aoni jak obroncy a nie samobujcy od dawna trabia to samo -TO NIE MY !- TO ONI ! ......PONIEWAZ JEDNI I DRUDZY tworza swiat owe samobojsto mamy obowiazek pomuc samobujcom . Przynajmiej wedlug prawa polskiego za nie pomozenie czlowiekowi w sytuacji zagrozenia zycia grozi kara . N ie zaleznie OD prawa w ja kims panstwie kara bedzie wykonana .,tym bardziej ze to rzadzacy samobujcy przygotowali ja dla wwszyskich ludzi . .chociazby dla spokojnego sumiena i wspulczucia zyczliwego powinismy obowiazkowo im pomuc .Najpierw opisac starannie sytuacje w programie nizaleznym od rzaduw .Sa tez panstwa kture nie nagradzaja tworcow masowego razeia kture pomoga . Program ratowania i pomocy samobujcom to spraw obowiazkowa dla mediuw .NIECH wyscy maja mozliwosc miec w nim udzial zONZ wlacznie ipowinno sie omawiac wszeka pomoc dla ruznego rdzaju samobujsw .szczegulnie wskazani beda psychiatrzy i learze leczacy depresje. Zeby nie byl to program typwo polityczy to oni,lecz wy-ty samobujco zagrazaja cy sobie i innym ,stara my sie wam pomuc bo musiy za wszelka cene tak czync dla dobra twojego i mojego

    17.04.2020 04:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×