"Różowe lata 70.". Kultowy serial z Ashtonem Kutcherem i Milą Kunis w marcu na FOX Comedy!

Pierwszy odcinek "Różowych lat 70." trafił na antenę 23 sierpnia 1998 r., ostatni - 18 maja 2006 r. W ciągu ośmiu lat nakręcono 200 odcinków, a serial zyskał status kultowego. Obok Ashtona Kutchera i Mili Kunis w produkcji gościnnie pojawiło się kilka znanych nazwisk. Już niedługo w FOX Comedy powtórka dla tych, którzy widzieli i koniecznie do obejrzenia dla pozostałych!

Multimedia

"Różowe lata 70." - premierowy odcinek w poniedziałek, 4.03.2019 o godz. 16:50 na FOX Comedy! - sprawdź program tv

Serial opowiada o perypetiach sześciu nastolatków z wymyślonego miasta Point Place w Wisconsin. Liderem grupy jest Eric Forman (Topher Grace), który codziennie musi mierzyć się z twardą dyscypliną swoich rodziców – Reda i Kitty (Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp). Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, na którą składają się sympatia Erica Donna (Laura Prepon) oraz jej (delikatnie mówiąc) wyróżniający się rodzice – Bob i Midge (Don Stark oraz Tanya Roberts).

Jak zmienili się aktorzy z serialu "Różowe lata siedemdziesiąte"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Resztę grupy tworzą: Fez (Wilmer Valderrama) - student z wymiany zagranicznej, który wchłania kulturę amerykańską niczym gąbka; rozpuszczona, głupiutka córka biznesmena Jackie Burkhart (Mila Kunis); solidnie nierozgarnięty Michael Kelso (Ashton Kutcher) oraz Steven Hyde (Danny Masterson), który wszędzie węszy spisek rządu. Cała nastoletnia szóstka spędza większość czasu w piwnicy Erica na rozmowach o życiu, o pierwszych miłościach i o szalonych pomysłach, które w latach siedemdziesiątych często wpędzały ich w niemałe tarapaty.

Pierwszy odcinek "Różowych lat 70." trafił na antenę 23 sierpnia 1998 r., natomiast ostatni 18 maja 2006 r. W ciągu ośmiu lat nakręcono 200 odcinków, a serial stał się jednym z najdłużej trwających w stacji FOX. Wystąpiło w nim gościnnie wiele bardzo rozpoznawalnych w tamtych czasach gwiazd, między innymi: Mitch Pileggi, Brooke Shields, Isaac Hayes, Bruce Willis, Jessica Simpson, Shannon Elizabeth, Lindsay Lohan czy Amy Adams. W ósmym, ostatnim sezonie nastąpiły zmiany, ponieważ z serialu postanowiła odejść dwójka głównych aktorów – Topher Grace i Ashton Kutcher, którzy zdecydowali poświęcić więcej czasu na karierę filmową. Powrócili jednak w odcinku finałowym, w którym cała paczka znów mogła pokazać się w całości. Początek akcji serialu osadzono w 1976 roku, ponieważ chciano odnieść się do rewolucji seksualnej, poprawki o równouprawnieniu czy kryzysu naftowego oraz prezydentury Richarda Nixona. Wszystko to wpłynęło na kulturę tamtych lat i ukształtowało wizerunek bohaterów przedstawionych w Różowych latach 70.

Zabawne historie, szalone przygody i dużo śmiechu – to wszystko będzie można zobaczyć w wielkim powrocie "Różowych lat 70." już w poniedziałek 4 marca o godz. 16:50 na kanale FOX Comedy!

Nowy serial z bohaterami 60+! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×