„Różowe lata 90." już na Netflix. Co może wydarzyć się w 2. sezonie? Słowa aktorów dają do myślenia

Na Netflix zadebiutował spin-off kultowego serialu „Różowe lata 70.". Na ekranie znów pojawiają się ulubieńcy widzów, w tym Ashton Kutcher i Mila Kunis. 1. sezon „Różowych lat 90." pozostawił nas z miłosnym twistem. Wiemy, co według aktorów, może wydarzyć się w 2. sezonie!

Multimedia

„Różowe lata 90." 2. sezon

W finale 1. sezonu „Różowych lat 90."" doszło do sporego zamieszania w życiu uczuciowym paczki nastoletnich przyjaciół. Leia tuż przed powrotem do Chicago, prawie pocałowała Nate'a, który spotyka się z Nikki.

Leią jednak dalej zainteresowany jest Jay Kelso, który chciał spróbować z dziewczyną związku na odległość. Wiemy, co aktorzy sądzą o zwrocie akcji i jakie widzą perspektywy na drugi sezon.

To naprawdę trudne. Myślę, że Leia i Jay mieli miłe momenty, które pojawiają się w całym sezonie. Ale jest też malutki miły moment między Leią i Nate'em, ale oczywiście nie chcę wchodzić w drogę relacji Nate'a i Nikki. Osobiście chciałabym zobaczyć, jak Leia przez chwilę dorasta i odnajdzie siebie, zanim wskoczy w coś nowego – powiedziała w rozmowie z E! News młoda aktorka, która wciela się w postać Lei.

To trudne pytanie. Uwielbiam związek Nate'a i Nikki. Ale pod koniec sezonu Nate i Leia mają kilka szalonych momentów, które sprawiają, że mamy wrażenie: „O, może coś w tym jest. Zgłębianie tego jest intrygujące" - mówi wcielający się w Nate'a, Maxwell Acee Donovan.

Z kolei Mace Coronel, który gra młodego Kelso, krótko kwituje miłosny twist nawiązując do swojego ojca, w którego w „Różowych latach 70." wcielał się Ashton Kutcher.

Słuchaj, moja postać to Kelso. Myślę, że to wszystko wyjaśnia. Nie sądzę, żeby był w stanie zaangażować się w związek. Mój bohater jest już całkiem zakochany: w sobie.

Spin-off „Różowych lat 70."

„Różowe lata 70.” to amerykański serial, który podbił serca również polskiej widowni. Produkcja emitowana była w USA w latach 1998-2006. W komediowej historii poznaliśmy losy paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin. Szaloną opowieść pokochaliśmy dzięki świetnie napisanemu scenariuszowi oraz charyzmatycznym aktorom, którzy tchnęli prawdziwe życie w swoich bohaterów.

W obsadzie zobaczyliśmy m.in.

  • Milę Kunis,
  • Ashtona Kutchera,
  • Tophera Grace'a,
  • Laurę Prepon.

Netflix stworzył gratkę dla fanów i nakręcił spin-off serialu „Różowe lata 90.”. Wiemy, co o nowej produkcji sądzą widzowie!

„Różowe lata 70.”. Jak zmieniła się obsada?

Od emisji pierwszych odcinków serialu minęło już sporo czasu. Gwiazdy, które poznaliśmy dzięki tej produkcji poszły dalej w świat i budowały swoje kariery.

Czy poznalibyście Wilmera Valderrama i Kurtwooda Smitha? Zobaczcie sami!

„Różowe lata 90.” od stycznia 2023 roku na Netflix

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×