Rozpoczęły się zdjęcia na planie 7. sezonu "Przyjaciółek"!

Aktorki serialu "Przyjaciółki" wróciły na plan. Już wiosną 2016 r. zobaczymy 7. serię historii Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy.

Multimedia

Początek grudnia to jednocześnie początek zdjęć na planie najnowszej, siódmej już serii "Przyjaciółek". O fakcie tym poinformowały aktorki, grające główne role w serialu.

Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, oraz Joanna Liszowska, która gra Patrycję, zamieściły na swoich profilach w serwisie społecznościowym zdjęcia wskazujące na rozpoczęcie pracy. Co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"?

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYJACIÓŁKI". 7. SEZON SERIALU WIOSNĄ W POLSACIE
"PRZYJACIÓŁKI". JERZY UMRZE? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Widzowie dowiedzą się, co stało się z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), którego prawdopodobnie karetka zabrała z ulicy. Czy ukochany Zuzy umrze? Jak zareaguje na to Inga (Małgorzata Socha), która odrzuciła oświadczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek)? Nie wiadomo także, jak potoczą się losy Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski), którzy w ostatnim odcinku 6. serii nie szczędzili sobie czułości. Ostatnia przyjaciółka - Patrycja - także ma przed sobą trudny czas, bo jej mąż Michał (Marcin Rogacewicz) wyjechał do Danii i zostawił ją samą z dzieckiem.

Na nowe odcinki "Przyjaciółek" trzeba będzie poczekać do marca 2016 roku!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×