"Rozpustnice 2", odcinek 2. Wspólna żałoba społeczności. Wybuchają emocje, których wynikiem jest bunt [CO SIĘ WYDARZY?]

"Rozpustnice" to produkcja o XVIII-wiecznym, tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie i domu publicznym świadczącym usługi seksualne. Właścicielka "komercyjnej działalności", Margaret, ma wielkie plany co do swojego biznesu. Chce go rozwinąć w modnej dzielnicy Soho. Zobacz streszczenie drugiego odcinka drugiego sezonu serialu.

Multimedia

"Rozpustnice 2", odcinek 2, piątek, 18.06.2021, godz. 22:35

Co się wydarzy w drugim odcinku drugiego sezonu? Charlotte zmaga się z konfliktem lojalności. Cała społeczność spotyka się na wspólnej żałobie. Wybuchają emocje, których wynikiem jest bunt kobiet przeciwko niesprawiedliwości.

Lata 50., testy nuklearne, MI6 i skomplikowane relacje międzyludzkie. Niezwykły serial o zapomnianej stronie tamtych latZobacz więcej

W poprzednim odcinku

Nieustępliwy nowy sędzia wydaje zaskakujący nakaz aresztowania. Margaret i Nancy szukają świadków, którzy dostarczą dowodów przeciwko Lydii, licząc na to, że kobieta wreszcie zapłaci za swoje winy.

O serialu "Rozpustnice"

Poruszający serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się XVIII w. w tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie. Głównym tematem jest najważniejsza działalność komercyjna w mieście: usługi seksualne. Dom publiczny należący do Margaret Wells znajduje się w biednej dzielnicy Londynu, ale właścicielka chce to zmienić, przenosząc swoją rodzinę i dziewczęta do nowego domu w modnej dzielnicy Soho.

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun serialu:

Sprawdź, co jeszcze oglądać na kanale Epic Drama

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×