"Rozpustnice 2", odcinek 4. Lydia jest gotowa zrobić wszystko, co w jej mocy, aby odzyskać utraconą pozycję [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Rozpustnice" to produkcja o XVIII-wiecznym, tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie i domu publicznym świadczącym usługi seksualne. Właścicielka "komercyjnej działalności", Margaret, ma wielkie plany co do swojego biznesu. Chce go rozwinąć w modnej dzielnicy Soho. Zobacz streszczenie czwartego odcinka drugiego sezonu serialu.

Multimedia

"Rozpustnice 2", odcinek 4, piątek, 1.08.2022, godz. 21:30

Co się wydarzy w czwartym odcinku drugiego sezonu? Lydia jest gotowa zrobić wszystko, co w jej mocy, aby odzyskać utraconą pozycję. Margaret i Nancy szukają świadków, których zeznania mogą przeszkodzić kobiecie w powrocie na na szczyt, nim zdobędzie ona potężnego protektora.

W poprzednim odcinku:

Margaret musiała skupić się na interesach, ale wizyta w Pleasure Gardens doprowadziła do nieoczekiwanej konfrontacji. Charlotte starała się zdobyć potężnego sojusznika. Miała w tej sprawie poparcie matki.

O serialu "Rozpustnice"

Poruszający serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się XVIII w. w tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie. Głównym tematem jest najważniejsza działalność komercyjna w mieście: usługi seksualne. Dom publiczny należący do Margaret Wells znajduje się w biednej dzielnicy Londynu, ale właścicielka chce to zmienić, przenosząc swoją rodzinę i dziewczęta do nowego domu w modnej dzielnicy Soho.

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun serialu:

Sprawdź, co jeszcze oglądać na kanale Epic Drama

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×