"Rozpustnice 3", odcinek 1. Na Greek Street pojawiają się nowi alfonsi [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Rozpustnice" to produkcja o XVIII-wiecznym, tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie i domu publicznym świadczącym usługi seksualne. Właścicielka "komercyjnej działalności", Margaret, ma wielkie plany co do swojego biznesu. Chce go rozwinąć w modnej dzielnicy Soho. Zobacz streszczenie pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu.

Multimedia

"Rozpustnice 3" odcinek 1, piątek, 16.07, godz. 21:30

Na Greek Street pojawiają się nowi alfonsi. Charlotte Wells przeciwstawia się im, ale jej działania mają fatalne skutki. Jednak kobieta postanawia za wszelką cenę obronić swoje dziewczęta przed tymi, którzy chcą przejąć jej interes.

Co się wydarzy w siódmym odcinku? Rodzina jest przerażona tym, w jak trudnej sytuacji znalazła się Margaret. Charlotte desperacko szuka pomocy u sojuszników i wrogów. Lydia chce na dobre zakończyć trwający spór.

W poprzednich odcinkach:

Lydia wciągała Charlotte coraz głębiej w swoje intrygi. Dziewczyna zastanawiała się, czy powinna iść na kompromis w nadziei na schwytanie Lydii na gorącym uczynku. Lucy prowadziła niebezpieczną grę z Fallonem. Margaret musiała skupić się na interesach, ale wizyta w Pleasure Gardens doprowadziła do nieoczekiwanej konfrontacji. Charlotte starała się zdobyć potężnego sojusznika. I uzyskała w tej sprawie poparcie matki, wcześniej zmagała się z konfliktem lojalności a cała społeczność spotkała się na wspólnej żałobie. Wybuchły emocje, których wynikiem jest bunt kobiet przeciwko niesprawiedliwości.

Lata 50., testy nuklearne, MI6 i skomplikowane relacje międzyludzkie. Niezwykły serial o zapomnianej stronie tamtych latZobacz więcej

O serialu "Rozpustnice"

Poruszający serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się XVIII w. w tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie. Głównym tematem jest najważniejsza działalność komercyjna w mieście: usługi seksualne. Dom publiczny należący do Margaret Wells znajduje się w biednej dzielnicy Londynu, ale właścicielka chce to zmienić, przenosząc swoją rodzinę i dziewczęta do nowego domu w modnej dzielnicy Soho.

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun serialu:

Sprawdź, co jeszcze oglądać na kanale Epic Drama

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×