"Rozpustnice 3", odcinek 8. Lydia zostaje postawiona przed trudnym wyborem [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Rozpustnice" to produkcja o XVIII-wiecznym, tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie i domu publicznym świadczącym usługi seksualne. Właścicielka "komercyjnej działalności", Margaret, ma wielkie plany co do swojego biznesu. Chce go rozwinąć w modnej dzielnicy Soho. Zobacz streszczenie ósmego odcinka trzeciego sezonu serialu.

Multimedia

"Rozpustnice 3" odcinek 8, piątek, godz. 22:40

Co się wydarzy w ósmym odcinku trzeciego sezonu? Blayne zdobywa coraz większą władzę. Lydia zostaje postawiona przed trudnym wyborem. Spór między Wellsami a Pincherami zaostrza się. W poszukiwaniu zemsty Hal nie cofnie się przed niczym.

W poprzednich odcinkach:

Przeszłość Elizabeth wyszła na jaw. Dawne zdarzenia mogą mieć ogromny wpływ na Lucy... Hal jest coraz bardziej wściekły na rodzinę Wellsów. Emily próbowała pogodzić zwaśnione rody. Margaret próbuje zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Zagrożenie rośnie. Lucy i Elizabeth muszą utrzymać kontrolę nad Golden Square. Wcześniej Margaret myślała o zemście. Jej rodzina zastanawiała się, jak daleko posunie się ona w poszukiwaniu sprawiedliwości. North i Lucy mieli nadzieję, że ochronią ją przed stróżami prawa. Soho szykowało się do nielegalnej walki bokserskiej. Między Wellsami a Pincherami rosło napięcie. Przed rozpoczęciem sportowego wydarzenia pojawił się stary przyjaciel, którego obecność wzbudziła dawne animozje.

Lata 50., testy nuklearne, MI6 i skomplikowane relacje międzyludzkie. Niezwykły serial o zapomnianej stronie tamtych latZobacz więcej

Na Greek Street pojawili się nowi alfonsi. Charlotte Wells przeciwstawiała się im, ale jej działania miały fatalne skutki. Jednak kobieta postanowiła za wszelką cenę obronić swoje dziewczęta przed tymi, którzy chcą przejąć jej interes. Lydia wciągała Charlotte coraz głębiej w swoje intrygi. Dziewczyna zastanawiała się, czy powinna iść na kompromis w nadziei na schwytanie Lydii na gorącym uczynku. Lucy prowadziła niebezpieczną grę z Fallonem. Margaret musiała skupić się na interesach, ale wizyta w Pleasure Gardens doprowadziła do nieoczekiwanej konfrontacji. Charlotte starała się zdobyć potężnego sojusznika. I uzyskała w tej sprawie poparcie matki, wcześniej zmagała się z konfliktem lojalności a cała społeczność spotkała się na wspólnej żałobie. Wybuchły emocje, których wynikiem jest bunt kobiet przeciwko niesprawiedliwości.

O serialu "Rozpustnice"

Poruszający serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się XVIII w. w tętniącym życiem, kosmopolitycznym Londynie. Głównym tematem jest najważniejsza działalność komercyjna w mieście: usługi seksualne. Dom publiczny należący do Margaret Wells znajduje się w biednej dzielnicy Londynu, ale właścicielka chce to zmienić, przenosząc swoją rodzinę i dziewczęta do nowego domu w modnej dzielnicy Soho.

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun serialu:

Sprawdź, co jeszcze oglądać na kanale Epic Drama

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×