rozrywka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odcinek 13. Sielanka Anety i Roberta. Kasia jest chora! Julia nie chce już widzieć Tomasza!

Za nami 13. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Sytuacja niektórych par już praktycznie się wyklarowała; Aneta i Robert praktycznie nie mogą bez siebie funkcjonować. Niestety, tego samego nie mogą powiedzieć Julia i Tomasz. Dzieje się! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 13. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"!

30.11.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Plebania". Paweł Gędłek zachwycał widzów jako Romuś. Przedwczesna śmierć aktora wstrząsnęła całą Polską!

Chociaż Paweł Gędłek w serialu "Plebania" wcielał się w drugoplanową postać Romusia Borosiuka, to zdążył rozkochać w sobie wszystkich widzów serialu TVP. Niestety, 12 września 2004 roku aktor zmarł z powodu nieudanego przeszczepu serca. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską i do dzisiaj trudno pogodzić się ze śmiercią tego utalentowanego aktora.

30.11.2021Plebania

"Rolnik szuka żony 2". W drugiej edycji programu miłości szukali: Rafał, Ania, Eugeniusz, Robert i Grzegorz. Co dziś słychać u nich i ich kandydatów? Jedna z kandydatek wzięła lesbijski ślub!

Telewizyjny program "Rolnik szuka żony" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji TVP. W drugiej edycji kandydatów i kandydatki do swoich gospodarstw zaprosili: Rafał, Ania, Eugeniusz, Robert i Grzegorz. Co słychać u uczestników programu? Jedna z kandydatek wzięła lesbijski ślub!

30.11.2021Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta nie przyszła na wesele Krzysztofa i Bogusi, zamiast tego bawiła się z koleżankami. Teraz wyjaśnia!

Finał programu "Rolnik szuka żony 8" coraz bliżej, jednak już teraz wiemy, że historia Krzysztofa i Bogusi zakończyła się ślubem, który odbył się w ostatni weekend! Młoda para na swoją uroczystość zaprosiła uczestników "Rolnika", jednak wśród gości zabrakło Elżbiety, która teraz wyjaśnia powód swojej nieobecności.

30.11.2021Rolnik szuka żony

"Lokatorka". Małgorzata Opczowska, Robert El Gendy i Karolina Pajączkowska na premierze filmu ku pamięci Jolanty Brzeskiej! Kto jeszcze się pojawił?

Za nami galowa premiera filmu "Lokatorka", który został zainspirowany prawdziwą historią zamordowanej Jolanty Brzeskiej, społecznej działaczki walczącej o prawa lokatorów z mafią reprywatyzacyjną. Na premierze filmu nie mogło zabraknąć córki Jolanty Brzeskiej, Magdaleny. Zobaczcie, kto pojawił się na czerwonym dywanie.

30.11.2021Lokatorka

"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka opowiada o kulisach filmu. Jak poradziła sobie ze śmiałymi scenami seksu? Miała okazję spotkać się z prawdziwymi "Dubajkami"?

"Dziewczyny z Dubaju" to prawdziwy kinowy hit! Jak właśnie poinformował dystrybutor, firma Kino Świat, film "Dziewczyny z Dubaju" w pierwszy weekend wyświetlania na ekranach kin zobaczyło ponad 278 tysięcy widzów! To doskonała okazja, aby zaprezentować Wam wywiad z gwiazdą tej produkcji, Olgą Kalicką.

29.11.2021Dziewczyny z Dubaju

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×