rozrywka

Z nenufarami w rękach rozkochał w sobie Polki. Tak Karol Strasburger wyglądał na początku kariery. Nadal ma w sobie to „coś”?

Karol Strasburger już od ponad 50 lat jest obecny na naszych ekranach jako aktor czy prezenter słynnej „Familiady”. Pamiętacie, jak wyglądały jego początki? Po roli w „Nocach i dniach" stał się bożyszczem kobiet i został okrzyknięty amantem polskiego kina. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak się zmieniał Karol Strasburger.

27.11.2022Familiada

Oni wzięli ślub po udziale w „Rolnik szuka żony”. Teraz pora na Michała i Adriannę? Tymi uroczystościami żyła cała Polska!

O tym, że „Rolnik szuka żony” łączy ludzi, wiadomo już od dawna. Kilkanaście par znalazło miłość dzięki programowi TVP. W galerii przypominamy, jak wyglądały śluby par z popularnego programu randkowego. Przeżyjmy to raz jeszcze. Myślicie, że Michał i Adrianna z 9. edycji „Rolnik szuka żony” również stanął na ślubnym kobiercu?

27.11.2022Rolnik szuka żony

Barbara Brylska przeżyła niewyobrażalną tragedię. Nagła śmierć córki sprawiła, że jej świat się zawalił. „Miałyśmy tyle planów”

Barbara Brylska przez lata olśniewała urodą i talentem na ekranie. Inicjały przywołujące Brigitte Bardot, legendę światowego kina, z pewnością pomogły jej błyskawicznie zdobyć popularność. Świat niezapomnianej Kamy z „Faraona” i Krzysi z „Pana Wołodyjowskiego” zawalił się w 1993 roku. Aktorka przeżyła osobistą tragedię. Po śmierci córki wycofała się z życia publicznego.

27.11.2022Faraon

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×