Rozrywkowa Trasa Dwójki. Co będzie można obejrzeć latem w TVP2?

Latem Dwójka rusza w wielką, wakacyjną trasę. Kamery TVP2 będą w całej Polsce, wszędzie tam, gdzie dzieje się coś widowiskowego, interesującego, ważnego, wartego odnotowania. Największe koncerty muzyczne z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd, festiwale, kabaretony, wydarzenia kulturalne… to od lat domena letniej ramówki TVP2!

Multimedia

Dwójka zaprasza widzów na "Lato ZET i DWÓJKI" – cykl realizowanych z rozmachem koncertów plenerowych, gromadzących tłumy publiczności i miliony widzów przed telewizorami. Kilkudziesięciu artystów, największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, multimedialna scenografia, największe przeboje ostatnich lat i szlagiery, przy których bawią się całe pokolenia! "Lato ZET i Dwójki" już od 28 czerwca w niedzielne wieczory na antenie TVP2.

Wakacyjną tradycją TVP2 są także letnie imprezy kabaretowe, niezmiennie cieszące się rekordową popularnością wśród publiczności i widzów. W kolejne soboty, o godz. 20:05 Dwójka współtworzyć będzie takie wydarzenia, jak: Latający Klub 2 na wakacjach w Lubelskiem, XVII Mazurska Noc Kabaretowa, XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie i Świętokrzyska Gala Kabaretowa. A wszystko to oczywiście, jak zawsze NA ŻYWO!

W letniej ramówce Dwójki nie zabraknie także takich wydarzeń muzycznych, jak: "Sabat czarownic" z amfiteatru Kadzielnia w Kielcach (z udziałem kontrowersyjnej artystki, Conchity Wurst), widowiskowy koncert z okazji 150-lecia Katowic, czy niezwykły, zrealizowany z rozmachem koncert na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, wpisujący się w obchody Europejskiej Stolicy Kultury 2016. wystąpi m.in. Andrea Bocelli.

Muzyczne lato z Dwójką to także koncerty organizowane w ramach: Przystanku Woodstock, Ostróda Reggae Festival, Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, Międzynarodowego Festiwalu Kultury i Muzyki Romów, Warsaw Summer Jazz Days, Solidarity of Arts, inauguracji festiwalu Dwa Brzegi czy wielkiej gali jazzowej w Teatrze Wielkim w Łodzi. W specjalnych wydaniach magazynu "WOK – Wszystko o Kulturze" przeniesiemy się m.in. na poznański Malta Festival, krakowski Festiwal Kultury Żydowskiej czy wrocławski T-Mobile Nowe Horyzonty.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×