Roztańczony PGE Narodowy 2018. Boys, Sławomir, Zenek i Cleo roztańczyli Warszawiaków! [ZDJĘCIA]

Za nami kolejna edycja imprezy "Roztańczony PGE Narodowy". Tym razem wydarzenie to transmitowane było przez Telewizję Polską, a na scenie pojawili się m.in. Sławoimir, Zenek Martyniuk i Akcent, zespół Boys czy Cleo. Zobacz zdjęcia!

Multimedia

W sobotę, 22 września 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się impreza, w czasie której dominowała muzyka disco. Podczas wydarzenia "Roztańczony Narodowy" na płycie stadionu bawiło się ponad 40 tysięcy osób. Imprezę poprowadzili m.in. Izabella Krzan, Norbi i Tomasz Kammel.

Kajra szczerze o życiu ze Sławomirem. Nie jest sielanką? "Ciągle się kłócimy" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na scenie pojawili się polscy i zagraniczni wykonawcy muzyki disco. Zaśpiewał król disco-polo, Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent. Sławomir wykonał "Miłość w Zakopanem" i "Megierę", a Cleo "Łowców gwiazd". Widownia na PGE Narodowym usłyszała też "Jesteś szalona", "Kobiety są gorące" i "Ona tańczy dla mnie".

Wystąpili też goście zza granicy: Sabrina ze swoim hitem "Boys, Boys, Boys", francuski projekt taneczny Shangut z utworem "King of the jungle" oraz brytyjsko-amerykańska grupa Londonbeat z piosenką "I've been thinking about you". Do tańca zachęcali Jan i Lenka Klimentowie.

Sukces czy klapa? Ilu widzów ogląda nową wersję teleturnieju z Norbim? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×