"Roztańczony Śląski". Jak przebiegała największa majówkowa impreza w Polsce? Zobacz zdjęcia z dyskoteki na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Roztańczony Śląski, czyli Majówka 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie za nami. Jak przebiegała największa majówkowa impreza w Polsce? Kto pojawił się na scenie i jak bawiła się publiczność? Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

Multimedia

W czwartek, 2 maja Stadion Śląski zamienił się w najbardziej roztańczone miejsce w Polsce! Na scenie "Roztańczonego Śląskiego" pojawiło się 20 wykonawców, a w ich gronie: zespół Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel, Piękni i Młodzi, Boys, Bayer Full i inni.

"Roztańczony Śląski". Tego nie można przegapić!Zobacz więcej

Publiczność na stadionie oraz widzowie Polsatu mogli usłyszeć m.in. „Pump It Up” Danzela, który świętował swoje 15-lecie. Shaun Baker i Jessica Jean zaśpiewali "V.I.P." i "Hey Hi Hello". Na scenie nie mogło zabraknąć polskich wykonawców: bracia Gwiazdowscy z zespołu MIG wykonali hitową „Wymarzoną”, a Łobuzy "Ona czuje we mnie piniądz". Był też Boys i "Jesteś szalona".

Naszą intencją jest, by Stadion Śląski był miejscem bliskim mieszkańcom całego województwa. Chcemy, by wszyscy utożsamiali się z tą piękną sportową areną, która, jak widać, świetnie sprawdza się także w roli gospodarza wspaniałych koncertów. Ważne dla mnie jest to, że dzięki zaangażowaniu województwa mieszkańcy będą mogli bawić się na Roztańczonym Śląskim bezpłatnie. Już dziś zapraszam na tą największą majówkę w Polsce! - powiedział marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia! Kto z Was bawił się tego dnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×