"Rozwód" - 3. sezon będzie ostatni. Sarah Jessica Parker wyjaśnia powody takiej decyzji

3. sezon serialu HBO "Rozwód" z Sarah Jessicą Parker oraz Thomasem Hadenem Churchem w rolach głównych debiutuje w HBO i HBO GO 2 lipca. Okazuje się, że będzie on zakończeniem historii. Sarah Jessica Parker wyjaśniła, dlaczego "Rozwód" nie będzie dalej kontynuowany.

Multimedia

Trzeci sezon serialu HBO "Rozwód" ("Divorce") skupia się na byłych już małżonkach - Frances (Sarah Jessica Parker) i Robercie (Thomas Haden Church), którzy po ponad dziesięciu latach małżeństwa zakończyli swój związek. Oboje żyją już teraz niezależnie, każde ma swój nowy świat, nadal jednak muszą pozostawać ze sobą w stałym kontakcie ze względu na dwoje wspólnych dzieci - Toma (Charlie Kilgore) i Lili (Sterling Jerins).

Polscy widzowie pokochają rosyjską aktorkę? Kim jest Katerina Kowalczuk?Zobacz więcej

Po pożarze w galerii, Frances szuka dla siebie nowych możliwości w świecie sztuki. Wkrótce jednak zda sobie sprawę, że prawdopodobnie będzie musiała porzucić plany robienia kariery i po prostu zadowolić się „pracą”. Tymczasem nowe życie Roberta u boku Jackie (Becki Newton) rozwija się w niespodziewanie szybkim tempie, co sprawia, że mężczyzna zaczyna zadawać sobie pytanie, czy rzeczywiście jest już gotowy na to, aby zacząć wszystko od początku i stworzyć nową rodzinę.

Trzeci sezon "Rozwodu" debiutuje 2 lipca w HBO i HBO GO. W serwisie HBO GO pierwszy odcinek już jest dostępny, emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast na godzinę 22:55. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień, we wtorki.

Zoe Kravitz wyszła za mąż! Na weselu obecne były pozostałe aktorki "Big Little Lies"Zobacz więcej

Warto wspomnieć, że 3. sezon serialu "Rozwód" będzie zakończeniem historii Frances i Roberta. Sarah Jessica Parker, odtwórczyni głównej roli ujawniła niedawno w jednym z wywiadów, że zadecydowały o tym napięte harmonogramy oraz skomplikowane życie aktorów występujących w serialu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×