Rozwodzą się, bo Nowicki był zazdrosny o karierę Mlynkovej?

Prawdopodobnie małżeństwo Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego rozbiły ambicje zawodowe!

Multimedia

Jak zapewnia "Fakt", para rozstaje się, ponieważ mąż nie chciał się zgodzić na estradową karierę żony... Nowicki chciał, by wciąż skupiała się na domu i dziecku.

CZYTAJ TAKŻE: MLYNKOVA I NOWICKI SIĘ ROZWODZĄ

 • *Przez kilka lat siedziała z synem w domu i poświęcała się tylko jemu. Ale nie zapomniała o muzyce. Gdy chłopiec poszedł do szkoły, Halina postanowiła wrócić do grania. Łukasz był niezadowolony. Temat jej powrotu na scenę wciąż wracał w kłótniach *- powiedziała gazecie przyjaciółka Mlynkovej.

Jednak Mlynkova nie zamierzała się na to godzić. Najpierw wystąpiła w "Bitwie na głosy" i pracowała nad płytą, która ukazała się w listopadzie. Po niej przyszła trasa koncertowa, a to już faktycznie przesądziło o losach małżeństwa...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Lamana (gość)

  P.Młynkowa jest piosenkarką i "widziały gały co brały". Słusznie kobieta dba o swoją sferą zawodową, bo to aktualne pieniądze, spełnienie jej marzeń, ale praca to również fundusz emerytalny!!! Nie ona jedna jest w Polsce piosenkarką, a w innych takich związkach nie jest to zawadą. Tytuł plotki jest pewno jak najbardziej zasadny, że mąż jest zazdrosny o karierę estradową żony. Echhh... kompleksy facetowe...

  18.04.2012 18:44
 • polo (gość)

  Tacy przesympatyczni, i pogłupieli. Myślą o swoich karierach, a zapominają o dzieciach, które ZAWSZE najwięj tracę na rozstaniach rodziców, nawet najłagodniejszych. Po prostu - EGOIŚCI ! Opamiętajcie się !!!

  18.04.2012 16:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×