"Różyczka 2". Magdalena Boczarska powróci w kontynuacji hitu z 2010 roku!

Film, który w 2010 roku wzbudził wielkie emocje wśród polskich widzów, już wkrótce doczeka się kontynuacji. W drugiej części "Różyczki" ponownie zobaczymy Magdalenę Boczarską, u jej boku staną Robert Więckiewicz, Janusz Gajos i Jacek Braciak. Co jeszcze wiemy o tej produkcji?

Multimedia

"Różyczka 2". Magdalena Boczarska powróci w kontynuacji hitu z 2010 roku!

"Różyczka" w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego miała kinową premierę w 2010 roku. Historia Kamili (Magdalena Boczarska), która z miłości do funkcjonariusza SB (Robert Więckiewicz) zaczyna inwigilować pisarza, Adama Warczewskiego (Andrzej Seweryn), porwała polską publiczność. Film był dużym sukcesem, był nagradzany na wielu festiwalach, w tym w Gdyni, na Orłach i Camerimage.

"Różyczka". Miłość i inwigilacjaZobacz więcej

Już niedługo film doczeka się swojej kontynuacji. Główną bohaterką filmu będzie córka Kamili, a historia ukaże rozwiązanie tajemnicy, z którą widzowie pozostali po seansie "Różyczki" z 2010 roku. Firma, która zajmie się jego produkcją, Monolith Films, poinformowała, że zdjęcia rozpoczną się już w lipcu tego roku. Prace nad filmem mają odbywać się głównie w Polsce, ale także w Belgii, w Niemczech oraz w Izraelu. Magdalena Boczarska ponownie wcieli się w rolę Kamili Sakowicz, która wówczas uwikłana była w niełatwy trójkąt miłosny. Jednocześnie aktorka wcieli się w córkę Kamili, Joannę, główną bohaterkę kontynuacji "Różyczki".

Na ekranie pojawią się także Robert Więckiewicz, Janusz Gajos i Jacek Braciak. Jan Kidawa-Błoński będzie reżyserować, operatorem zaś będzie Łukasz Gutt, który na został laureatem tegorocznej Polskiej Nagrody Filmowej Orły za film "Wszystkie nasze strachy". Producentem i dystrybutorem filmu jest Monolith Films. Koproducentem jest Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Film współfinansuje Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Słyszę, że po Michalinie Wisłockiej żadnej ważnej roli już nie dostanę [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×