Różyczka 2

"Różyczka 2". Magdalena Boczarska i Janusz Gajos na planie nowego filmu Jana Kidawy- Błońskiego. Będzie hit na miarę pierwszej części?

We wtorek, 5 lipca 2022 roku, padł pierwszy klaps na planie filmu „Różyczka 2”. W warszawskim Centrum Bankowo- Finansowym pojawili się aktorzy: Magdalena Boczarska i Janusz Gajos, reżyser, Jan Kidawa- Błoński oraz Mariusz Łukomski z Monolith Films, producent i dystrybutor obydwu części filmu. Produkcja jest kontynuacją znakomitej „Różyczki”, nagrodzonej trzema Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni (najlepszy film, najlepsza rola kobieca, najlepszy dźwięk), a także Orłem za najlepszą rolę męską.

06.07.2022Różyczka 2

Przeczytaj także:

"Gwiazdy". Wielkie piersi zamiast wielkiej miłości i wielkiej piłki [RECENZJA]

„Gwiazdy” miały szansę być wielkim filmem. Jan Kidawa-Błoński w rękach miał doskonały materiał, czyli historię wzlotów i upadków piłkarza reprezentacji Polski, Polonii Bytom i Górnika Zabrze, Jana Banasia, ale zamiast na pasjonującej opowieści skupił się na ogranej i zachowawczej opowiastce o miłości. Nieszczęśliwej oczywiście, bo puentą filmu jest fakt, że Banaś nigdy się nie ożenił.

27.01.2018Recenzje

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Maria Sadowska kręci nowy film ze scenarzystą "Bogów"!

Twórcy filmu „Bogowie”, opowiadającego historię prof. Religi rozpoczynają pracę nad nowym projektem. Tym razem na warsztat biorą niesamowitą i zaskakującą opowieść o Michalinie Wisłockiej, naukowcu i pisarce, której książka „Sztuka Kochania” na zawsze zmieniła sposób patrzenia Polaków na udane życie w związkach.

15.01.2016Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×