Rubika dotknął kryzys?

Nie, nie finansowy.

Multimedia

Takich dziwów nikt się chyba nie spodziewał.

- Przeklina, wyrzuca muzyków po pierwszych akordach, wykrzykując, że nic nie umieją. Jest nieprzyjemny aż do bólu - mówi dla tygodnika Rewia współpracownik Piotra Rubika.

Skąd te nerwy? Skąd tyle złych emocji kłębi się w Piotrze? Trudno powiedzieć. Nawet jego młodsza żona Agata Rubik ma pewne wątpliwości, co do wspólnego wyjazdu z mężem w wielką trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Dla Agaty to będzie trudny wyjazd, dlatego rozważa, czy nie lepiej dla niej i dla Helenki byłoby zostać w domu. Ale jeśli są małżeństwem na dobre i na złe, jakoś się z tym zmierzą.

Czy to przejściowe, czas pokaże.

Czytaj także: Rubik wybiera się na mistrzostwa świata w tańcu na rurze! Planuje kolejne potomstwo Rubik za chałturę bierze 150 tysięcy!?

Komentarze

Skomentuj
 • ja (gość)

  każdy mężczyzna kipi biorąc sobie za żonę młodszą ..konflikt pokoleniowy hehe

  09.08.2010 23:08
 • ewa (gość)

  przeciez to nie Rubik!!! Gdzie ten przystojniacha z blond wlosami? Ten jest okropny!!!

  09.08.2010 22:17
 • cicho być:)) (gość)

  Ma adnropauzę,a Agata wychodząc za niego powinna wiedzieć co ją czeka.a tak apropos co to za nowa forma "jego młodsza zona"-jaja sobie robicie?a jakby była starsza to co?

  09.08.2010 21:00
 • R's.C, (gość)

  Przereklamowany pop-artysta, tworzący cienkie pop-kawałki udające wielką sztukę, klasykę. A do klasyki jest jej jak z stąd do Honolulu.

  09.08.2010 20:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×