Rubikowie stracą dom?

Do niedawna media kibicowały budowie posiadłości Piotra Rubika, teraz wydaje się, że nad muzykiem zbierają się ciemne chmury.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: RUBIK W "BITWIE NA GŁOSY" RUBIKA DOTKNĄŁ KRYZYS?

Problemy nie wynikają z decyzji kompozytora, to deweloper, który budował osiedle eleganckich willi zalega z płatnościami. Według "Na żywo", "wykonawca domaga się od inwestora prawie 6 mln zł".

 • Jeśli nie dostaniemy pieniędzy za wykonaną pracę, skierujemy doniesienie do prokuratury i wniosek do sądu o upadłość dewelopera - powiedział tygodnikowi Tomasz Śliwa, prezes spółki Mekbudex.

Problem w tym, że gdyby inwestor splajtował, część domów mogłaby zostać zlicytowana... Piotr Rubik jest zaskoczony sytuacją, bo uczestniczył w promocji projektu i teraz nie chce komentować sytuacji.

Kłopoty z osiedlem Villa Natura mogą odbić się nie tylko na Piotrze Rubiku, ale i na Evie Minge, która stworzyła wnętrze domu pokazowego, a także Sewerynie Krajewskim, który nabył tam dom...

CZYTAJ TAKŻE: RUBIK WYBIERA SIĘ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W TAŃCU NA RURZE RUBIK W MIESIĄC ZAROBI MILION?

Deweloper zapewnia, że nie ma problemów.

 • To są sprawy wyssane z palca. Z winy wykonawcy mieliśmy półroczne opóźnienie w budowie i to my będziemy dochodzili swoich należności - przekonuje prezes Villi Natury Dariusz Gardener.

"Nie zaprzecza jednak, że do hipoteki osiedla bank wpisał obciążenie na 150 mln zł" - napisało "Na żywo".

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • bejbol (gość)

  Gardener znany jest z takich "interesów", niejedną firmę już tak wykończył... Sprawdźcie co poprzednio robił i kto przez niego splajtował, to wystarczy za komentarz

  28.01.2013 16:36
 • ... (gość)

  ... nieudacznik i totalna pierdoła wystarczy obejrzeć jego program z lat 90-tych...

  29.03.2012 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×