"Ruchome piaski". Zapowiedź i data premiery pierwszego szwedzkiego serialu Netflixa! O czym będzie?

Netflix zaprezentował zapowiedź i ogłosił datę premiery pierwszego szwedzkiego serialu oryginalnego pt. "Ruchome piaski". Scenariusz serialu jest oparty na bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem.

Multimedia

"Ruchome piaski" - premiera serialu w piątek, 5 kwietnia, tylko na Netflix!

"Ruchome piaski" to nowy serial oryginalny Netflix na podstawie bestsellerowej, wydanej w 26 krajach powieści Malin Persson Giolito, która została okrzyknięta Najlepszą Nordycką Powieścią Kryminalną 2016 roku.

Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej dzielnicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg - zwyczajna uczennica liceum - zostaje oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie.

Joe Goldberg to Dan Humphrey z "Plotkary"? Penn Badgley komentuje fanowską teorię!Zobacz więcej

W serialu wystąpią m.in. Hanna Ardéhn w roli Mai oraz Felix Sandman w roli Sebastiana. Serial reżyserują Per-Olav Sørensen (Nobel, Bitwa o ciężką wodę) i Lisa Farzaneh (Arne Dahl, Det som göms i snö). Scenariusz napisała Camilla Ahlgren (Most nad Sundem). Producentami wykonawczymi są Pontus Edgren (Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął) oraz Martina Håkansson. Za produkcję odpowiada Fatima Varhos (Sanctuary, Więcej niż Bergman) i Frida Asp (Bonus Family, The Simple Heist) z FLX.

Zobacz galerię

"Ruchome piaski" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×