"Runaways". Młodzi superbohaterowie Marvela w Showmax. Kiedy premiera?

Runaways to nowy serial Marvela, tym razem opowiadający o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami. Sprawdź szczegóły polskiej premiery serialu w Showmax!

Multimedia

W serialu "Runaways" szóstka młodych ludzi odkrywa, że ich rodzice należą do mrocznej ogranizacji The Pride, która skrywa za sobą złowrogie cele. Nastolatkowie, mimo przerastających ich codziennych problemów, postanawiają się zjednoczyć w walce przeciwko złu.

Poznajemy Alexa (Rhenzy Feliz, znany z Casual) – mola książkowego z zamiłowaniem do gier komputerowych. Nico (Lyrica Okano, znana m.in. z The Affair, także na Showmax) – gotkę, której wygląd odstrasza znajomych ze szkoły i rodzinę. Karolinę (Virginia Gardner, Goat) – zjawiskowo piękna, ale skomplikowana dziewczyna, która skrywa mrok za perfekcyjnie białym uśmiechem. Gertę (Ariela Barer, New Girl) – fioletowe włosy, okulary i współczesna riot grrrrl. Chase’a Gregg Sulkin, Faking It) – pożeracz dziewczęcych serc i utalentowany sportowiec. Molly (Allegra Acosta, 100 Things to Do Before High School) – styl uczniaczki, która bardzo chcę odnaleźć się w grupie.

Serialowe nowości i najciekawsze produkcje w listopadzie. Co warto oglądać? [ZWIASTUNY]Zobacz więcej

"Runaways" to serial wyprodukowany przez stację Hulu, która jest odpowiedzialna za wielokrotnie nagradzaną produkcję pt. Opowieść podręcznej. Przy serialu pracowali uznani producenci: Josh Schwartz i Stephanie Savage. Pokazy przedpremierowe spotkały się z dużą przychylnością krytyków, którzy określają nowy serial Marvela jako świeży, niezwykły i błyskotliwy. Jeszcze przed oficjalną premierą Runaways może pochwalić się bardzo wysokimi notowaniami na portalach internetowych, skupiających opinie krytyków. Polska premiera serialu już 22 listopada na platformie Showmax.

Premiera "Runaways" na Showmax 22 listopada!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×