Rusin nie zrezygnuje z telewizji!

Kinga to bardzo przedsiębiorcza kobieta, która poza pracą w TVN-ie prowadzi też własny biznes.

Multimedia

Na hasło Kinga Rusin i własny biznes, nasuwają się takie skojarzenia z doniesień prasowych, jak naturalne kosmetyki czy też majtki ekologiczne. Swojego czasu pisano, że wszystko czego dotknie Rusin, ma szansę zamienić się w złoto.

Ale mimo tak doskonałej ręki do prowadzenia interesów, Kinga pozostaje wierna temu, co kocha najbardziej.

W wywiadzie dla Gali, Rusin powiedziała: Telewizja, bez dwóch zdań jest moim podstawowym zajęciem. Jeżeli mam wybierać czy przeprowadzić wywiad do “Dzień dobry TVN", czy pójść na biznesowe spotkanie, to raczej przesunę to spotkanie. Ale żadnej z tych rzeczy nie mogę zaniedbać.

Bez dwóch zdań, pełen profesjonalizm i pasja, której Kinga jak widać nigdy nie porzuci. Być może dlatego właśnie jest tak lubiana przez telewidzów? Po prostu, nic nie robi na siłę, jest naturalna na ekranie, bo kocha swoją pracę?

Czytaj także: Serial Rusin niebawem w telewizji? Rusin sprzedaje kosmetyki w internecie!? Kinga Rusin w nowej stylizacji, czy lepszej?

Komentarze

Skomentuj
  • wróżka (gość)

    Jest silna! dała radę i Lisowi i Lisicy,która zestarzała się w okamgnieniu,mimo afiszowania się z miłością zabraną po chamsku przyjaciółce-ale zło wraca:))

    28.04.2010 21:15
  • Honorek (gość)

    Tak trzymaj!! Dbaj o dziewczynki i ZAPOMNIJ o Lisie, bo to naprawdę mierny PO-wski dziennikarz. Wszystkiego dobrego i zadowolenia z działalności!!

    28.04.2010 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×