Rusin staje się coraz popularniejsza?

Tak twierdzi "Super Express".

Multimedia

Tabloid sugeruje nawet, że zyskała większą przychylność widzów niż Dorota Wellman.

"Wellman się przejadła, jest jej za dużo. Badania oglądalności oczywiście są prowadzone przez cały czas. Jednak są one tajne. Wiadomo, że popularność traci para Wellman - Prokop, na prowadzenie wysunął się duet Rusin - Węglarczyk"- czytamy.

Czy jest to możliwe, aby najbardziej popularne osoby tak nagle straciły sympatię widzów? W komentarzach pod odcinkami "Dzień Dobry TVN" wyraźnie widać, że Prokop i Wellman są ulubieńcami widzów. Co sprawiło, że pracownicy stacji zaczęli mówić inaczej?

"Prezenterzy są non stop poddawani ocenom. Kiedy popełniają błąd, to od nich samych i ich dystansu do siebie, zależy jak będzie on odebrany przez widza. A ci rzadko wybaczają jakieś poważne wpadki. Popularność nie jest dana na zawsze"- mówi tabloidowi specjalista od tworzenia wizerunku.

Czy faktycznie Kinga Rusin, która jeszcze niedawno była najmniej lubianą prowadzącą, znajdzie się na szczycie?

Czytaj także: Serial Rusin niebawem w telewizji? Kinga Rusin w nowej stylizacji, czy lepszej? Kinga Rusin ma stylistkę. Wreszcie!

Komentarze

Skomentuj
 • Honorek (gość)

  Pani Kingo! Nie sądzę, że Pani występuje przeciwko D.W. Tak czy tak życzę Pani wszystkiego dobrego. Niech Pani pomaga A.M., bo przy Jej nadpobudliwości może Panią "wkurzyć". No ale cóż to chwilowe i będzie OK! Mam nadzieję, że nie będzie Pani "bawić się" w politykę i pisać teksty stronnicze jak "omc dziennikarz" LIS.

  26.04.2010 17:14
 • zośka (gość)

  Wellman jest ekstra,ale to już tak jest z mediami,że jak zaczną kogoś "ubierać" w jakieś wady i wytykać,to potem idzie zły wizerunek w kraj,no i zostaje tylko potem zalewać się łzami na pogrzebie obszczekiwanej osoby. Pani Dorocie życzę oczywiście 100lat z takim poczuciem humoru,autoironią i brakiem przypodobywania się na siłę.

  25.04.2010 21:32
 • ... (gość)

  Zgadzam się. Wellman; inteligentna, oczytana. Rusin; tylko wyszczekana ;-)

  25.04.2010 19:55
 • ja (gość)

  Guzik PRAWDA , a zreszta KOGO TO OBCHODZI? Dwie grube, stare baby..

  25.04.2010 19:25
 • ... (gość)

  dorocie wellman kinga rusin intelektualnie do piet nie dorasta.

  25.04.2010 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×