Russell Crowe w serialu! Zagra twórcę medialnego imperium!

Russell Crowe od trzydziestu lat skrupulatnie unika występów w serialach. Teraz jednak zdecydował się powrócić na mały ekran i pojawić się w nowej produkcji telewizji Showtime.

Multimedia

Russell Crowe szerszej publiczności dał się poznać jako Kenny Larkin z popularnej australijskiej opery mydlanej pt. "Sąsiedzi". Po trzydziestu latach zdobywca Oscara powraca na mały ekran! W nowym miniserialu telewizji Showtime wcieli się w rolę założyciela stacji telewizyjnej, z którą wiązanych jest wiele kontrowersji.

Ruszają zdjęcia do 2. sezonu niemieckiego hitu Netflix! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Telewizja Showtime zamówiła miniserial oparty na książce Gabriela Shermana "The Loudest Voice in the Room". Głównym bohaterem serialu będzie Roger Ailes, założyciel i dyrektor Fox News. Nie tylko stworzył on imperium medialne, ale też doradzał wielu wpływowym politykom. Z jego wskazówek korzystali m.in. Richard Nixon, George W. Bush oraz Donald Trump. Roger Ailes odszedł z Fox News w niesławie, w cieniu oskarżeń o molestowanie seksualne.

Serial, którego gwiazdą zostanie Russell Crowe, ma liczyć osiem odcinków, a jego fabuła skupi się na relacji pomiędzy polityką a mediami. Współscenarzystą pierwszego odcinka jest Gabriel Sherman, a więc autor książki stanowiącej podstawę scenariusza. W produkcję zaangażowany jest także Tom McCarthy, twórca takich dzieł jak nagrodzony Oscarem film "Spotlight" czy hitowy serial "Trzynaście powodów".

Zobacz galerię

Źródło: Foto Olimpik/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×