Russell Crowe wcieli się w rolę słynnego egzorcysty! Co wiemy o produkcji?

Hollywoodzki aktor, Russell Crowe zagra główną rolę w ekranizacji książki o znanym egzorcyście, ojcu Gabrielu Arortha. Gwiazdor ma na swoim koncie wiele prestiżowych ról, jednak największe uznanie i popularność przyniosła mu kreacja w fimie "Gladiator".

Multimedia

Russell Crowe przygotowuje się do nowej roli

Jeden z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorów, Russell Crowe zagra główną rolą w nowej produkcji. Jak podaje portal catholicnewsagency.pl, aktor ma wcielić się w postać O. Gabriela Arortha, słynnego egzorcysty. Produkcja ma być oparta na książce autobiograficznej duchownego i ma nosić tytuł "The Pope’s Exorcist". Russell Crowe ma na swoim koncie wiele prestiżowych ról. W swoim dorobku ma kreacje w takich filmach, jak "Tacy jak my","Tajemnice Los Angeles", "American Gangster", "Les Miserables Nędznicy", "Romper Stromper", "3:10 do Yumy", "Człowiek ringu'', "'Informator" oraz "Gladiator", za którą otrzymał Oscara.

Russell Crowe prawie odrzucił oscarową rolę! Dlaczego nie chciał zagrać Maximusa?Zobacz więcej

Niebawem ruszą zdjęcia do filmu o znanym egzorcyście

Na początku sierpnia mają ruszyć pracę na planie filmu o słynnym egzorcyście. Za reżyserię będzie odpowiadał Julius Avery. Szczegóły produkcji są owiane tajemnicą, jednak wiadomo, że film na trafić do kin w sierpniu 2023 roku.

Co wiadomo o O. Gabrielu Arortha? Kapłan był doświadczonym egzorcystą, łącznie przeprowadził około 100 tysięcy egzorcyzmów. Swoje doświadczenie i liczne historie zawarł w książce autobiograficznej, na której oparty został scenariusz do filmu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×