"Russian Doll". Drugi sezon serialu Netfliksa nareszcie powstanie? Znamy szczegóły!

"Russian Doll" to jeden z najdziwniejszych, a zarazem najciekawszych seriali dostępnych na Netfliksie. Wybuch pandemii zdecydowanie opóźnił powstanie drugiego sezonu produkcji. Na jakim etapie znajdują się obecnie trwające prace?

Multimedia

"Russian Doll" - o serialu

Serial "Russian Doll" zadebiutował na Netfliksie w 2019 roku i niemal od razu zdobył ogromną popularność. Zdecydowanie przyczyniła się do tego niezwykle ciekawa fabuła i oryginalny pomysł na scenariusz.

Powstanie jeszcze jeden serial z uniwersum "Gwiezdnych Wojen"! W ekipie twórczyni "Russian Doll"Zobacz więcej

Produkcja opowiada o młodej kobiecie, która wbrew swojej woli wpada w tajemniczą pętlę czasową. Każdego wieczora idzie na tą samą imprezę, w czasie której umiera, jednak następnego dnia rano budzi się cała i zdrowa.

"Russian Doll" - co z drugim sezonem?

Ze względu na ogromny sukces pierwszego sezonu, stosunkowo szybko zostało potwierdzone powstanie drugiej odsłony serialu. Zdjęcia na planie miały ruszyć już pod koniec marca 2020 roku. Niestety, ze względu na wybuch pandemii koronawirusa, związane z nim ograniczenia oraz obawę o ewentualne zarażenie się członków ekipy, zdecydowano o przesunięciu prac nad serialem w czasie.

Robin Wright wolałaby inny finał produkcji? Sprawdź, co chciałaby zmienić!Zobacz więcej

Przesunięcie to było znaczne, bo wyniosło aż rok - aktualny plan zakłada, że zdjęcia rozpoczną się w marcu 2021 roku. Trzymamy kciuki, żeby właśnie tak się stało!

Pierwszy sezon serialu "Russian Doll" dostępny jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    "Russian Doll" zdjęcia do 2 sezonu ruszają wiosną 2021 roku w MARCU 2021 r. !!! 2 sezon powstanie nowych 8 odcinków po 30 minut każdy

    18.02.2021 22:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×