"Russian Doll". Odmieniona Dascha Polanco w nowym serialu Netflixa. Porzuciła więzienny uniform i założyła perły!

Gwiazdą serialu "Russian Doll" jest Natasha Lyonne, czyli Nicky z "Orange is the new black". Jak się jednak okazało w dniu premiery, w serialu występuje również jej koleżanka z więziennej produkcji - Dascha Polanco. Aktorka na potrzeby "Russian Doll" porzuciła więzienny uniform i założyła perły! Zobaczcie, jak wyszło!

Multimedia

"Russian Doll" to historia 36-letniej Nadii (w tej roli Natasha Lyonne), która w dniu swoich urodzin wpada w pętlę czasu — umiera, a potem wciąż na nowo przeżywa ten sam wieczór. Serial od 1 lutego jest już dostępny na Netflix. Opublikowane w dniu premiery nowe zdjęcia z planu zdradzają, że Natasha Lyonne to niejedyna gwiazda "Orange is the new black", która wystąpiła w "Russian Doll".

Gwiazdy serialu prywatnie. Jak wyglądają, kiedy nie siedzą w serialowym więzieniu? [GALERIA]Zobacz więcej

W nowym serialu Netflixa zagrała również Dascha Polanco, znana z roli Dayanary Diaz w "Orange is the new black". Aktorka na potrzeby "Russian Doll" przeszła sporą przemianę. Porzuciła więzienny uniform, upięła włosy w elegancki kok i założyła perły. Wiadomo, że wcieliła się w postać Beatrice – dziewczyny, dla której liczy się tylko jej własne dobro.

W galerii możecie zobaczyć nowe zdjęcia z "Russian Doll". Jak podoba się Wam przemiana Daschy Polanco?

Zobacz galerię

"Russian Doll" - zwiastun Netflix:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×