"Russian Doll" sezon 2. Netflix zapowiada kontynuację serialu z Natashą Lyonne!

Netflix zapowiedział kontynuację komedio-dramatu "Russian Doll". Natasha Lyonne powróci w głównej roli. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Multimedia

"Russian Doll" sezon 2. - kiedy premiera?

Cindy Holland i Natasha Lyonne - producentka, scenarzystka, reżyserka i jednocześnie główna aktorka "Russian Doll" - zapowiedziały kontynuację serialu. Drugi sezon, tak samo jak pierwszy, będzie składał się z ośmiu odcinków. Póki co nie są znane szczegóły dotyczące produkcji ani data premiery.

Wszystkie śmierci Nadii. Ile razy i w jaki sposób umierała bohaterka serialu Netflixa?Zobacz więcej

Serial "Russian Doll" zadebiutował na Netflixie w lutym 2019 roku i spotkał się z uznaniem krytyków. Komedio-dramat opowiada historię 36-letniej Nadii (Natasha Lyonne), która znalazła się w pętli czasu. Kobieta co wieczór wybiera się na tę samą imprezę, na której umiera. Następnego dnia rano Nadia budzi się jednak cała i zdrowa, po czym cała sekwencja zdarzeń się powtarza. Oprócz Natashy Lyonne, w pierwszym sezonie zagrali Greta Lee („KTown”), Yul Vazquez („Kapitan Phillips”), Elizabeth Ashley („Ocean’s 8”) i Charlie Barnett („Chicago Fire”). Gościnnie pojawili się także Chloë Sevigny, Dascha Polanco, Rebecca Henderson czy Jeremy Bobb. Serial został zrealizowany na podstawie scenariusza napisanego przez Lyonne i Leslye Headland.

"Russian Doll" - zwiastun Netflix:

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Russian Doll 2 wiosną 2020 roku na Netflix

    13.06.2019 09:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×