Ruszyły castingi do trzeciej polskiej edycji "Hell's Kitchen" [WIDEO]

Mimo, że finał "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" dopiero w najbliższy wtorek (18 listopada), wystartowały właśnie castingi do trzeciej edycji kulinarnego show Polsatu. Jak można dostać się do programu?

Multimedia

Jeżeli prowadzisz m.in. akademię kulinarną, organizujesz eventy związane z gotowaniem lub uczysz się w szkole gastronomicznej, zaproś ekipę "Hell's Kitchen", która zrobi casting w Twoim mieście. Jeśli chciałbyś, aby osoby z "Piekielnej Kuchni" odwiedziły Ciebie, wystarczy wysłać zgłoszenie z uzasadnieniem, dlaczego Twoje miasto, szkoła lub event jest najlepszym miejscem na poszukiwania nowych uczestników do programu.

Do trzeciej edycji kulinarnego show możesz zgłosić się także indywidualnie. Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie, w którym opiszesz czym się zajmujesz, czym jest dla Ciebie gotowanie i dołączysz swoje zdjęcie. Pamiętaj, że nie liczy się wiek ani doświadczenie. Najważniejsze, żeby gotowanie było Twoją pasją!

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" 11.11.2014. ODCINEK 9. PÓŁFINAŁ. ODPADŁ MICHAŁ BYSTROŃ "HELL'S KITCHEN" 11.11.2014. ODCINEK 9. KARCZEMNA AWANTURA W PÓŁFINALE

Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać na adres zgłoszenia@hellskitchen.com.pl. Być może to Ty będziesz miał szansę wygrać 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro.

Więcej informacji o castingach znajdziesz na fanpage'u programu - https://www.facebook.com/hellskitchenpolska oraz pod numerem telefonu +48 881 771 066

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×