Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP "Baron24"

Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu TVP na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014 r.

Multimedia

W grudniu ruszyły zdjęcia do nowej komediowej produkcji TVP2, "Baron24" opowiadającej o losach bohaterów związanych z niewielką, rodzinną stacją benzynową. Sitcom będzie można oglądać na antenie Dwójki od marca 2014 roku.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "BARON24" ZASTĄPI "RODZINKĘ.PL"[/sc]

W postać właściciela stacji, Mirosława Barona, wcieli się Tomasz Karolak. Jego życiową partnerkę, Sylwię Baron, zagra Izabela Kuna (doskonale znana widzom z wielu produkcji kinowych jak "Lejdis" czy "Drogówka", "33 sceny z życia, ale też wybitnych ról teatralnych, w tym tytułowa Łucja w "Łucji i jej dzieciach" w Teatrze TV). Towarzyszyć będą im m.in. jeden z najlepszych polskich stand-uperów Rafał Rutkowski w roli sympatycznego, lokalnego gangstera, Cezary Kosiński (m.in. "Pan Tadeusz" i "Testosteron") w roli komornika, Piotr Cyrwus (legendarny wręcz Rysio z "Klanu") jako kierowca cysterny, Iwona Bielska (m.in. "Pułkownik Kwiatkowski" Kutza i "Wesele" Smarzowskiego), grająca teściową głównego bohatera oraz Wojciech Mecwaldowski (m.in. "Lejdis" a ostatnio wybitna rola w "Dziewczynie z szafy" Bodo Coxa) w roli byłego narzeczonego Sylwii. Na ekranie pojawią się również niezwykle utalentowani młodzi aktorzy - Weronika Humaj jako córka Mirosława Barona oraz Michał Meyer w roli inteligentnego wrażliwca, zatrudnionego na stacji stażysty, Matiego Myłka.

Akcja 26-odcinkowego serialu osadzona została na stacji benzynowej BarON24. Budowa zjazdu z pobliskiej autostrady - niecierpliwie wyczekiwana przez jej właściciela - stanowi dla bohaterów obietnicę lepszego jutra i tłumnie przybywających klientów. Budowa jednak, jak na złość, nie chce się rozpocząć. Rodzinny interes boryka się z trudnościami - coraz mniej aut, coraz mniej gości... Marzenia bohaterów o zasobnym i szczęśliwym życiu nieustająco zderzają się z rzeczywistością pełną niespodzianek i zakrętów losu. Droga do szczęścia Mirka Barona jest kręta, ale przy tym zawsze pełna zabawnych perypetii i zaskakujących zdarzeń. Czy właściciel, Mirosław Baron przy pomocy Matiego, zdoła przywrócić miejscu dawny blask?

Perypetie bohaterów ukazane na tle niezwykle barwnej obyczajowości lokalnego środowiska, błyskotliwe dialogi, lawina nieprzewidzianych zdarzeń i zwrotów akcji, galeria zabawnych charakterów i wyrazistych postaci - wszystko to przywołuje atmosferę starych, dobrych komedii o polskiej prowincji, pełnych ciepłego poczucia humoru. Każdy z 25-minutowych odcinków "Barona24" stanowić będzie osobną całość fabularną. Serial będzie emitowany na antenie TVP2 od marca, w kolejne piątki o godz. 20.45 (po 2 odcinki).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×