Ruszyły zdjęcia do serialu "Pielęgniarki" [GALERIA]

Scenami w szpitalu na oddziale wewnętrznym i dziecięcym, rozpoczęły się 4 lutego zdjęcia do nowego, codziennego serialu paradokumentalnego - "Pielęgniarki", produkowanego dla Telewizji POLSAT.

Multimedia

Każdy odcinek przedstawia perypetie nietuzinkowych kobiet, wykonujących zawód, który w zasadzie mogłaby wykonywać każda kobieta - bo w każdej jest coś z pielęgniarki. Bohaterki odcinków to siostry przydzielone do pacjenta, o którym opowiada dany odcinek. Wątki poszczególnych opowieści skupiają się głównie wokół obyczajowych problemów pacjenta - jego rozterkach, zmartwieniach i wszystkim co jest związane z chorobą a często bywa także, że jest jej powodem - epizodyczne opowieści o nieporozumieniach w rodzinie, namiętnościach, tragediach i braku zainteresowania z jej strony.

CZYTAJ TAKŻE: NOWOŚCI W WIOSENNEJ RAMÓWCE POLSATU!

Każdy odcinek opowiada też o życiu w obrębie samego szpitala, sporach pomiędzy personelem, kłótniach na temat podziału obowiązków i konfliktach na linii szefowa - podwładne.

"Pielęgniarki" to nie tylko serial o chorobach, które dotykają pacjentów, pojawiających się w kolejnych odcinkach. To serial, w którym pobyt pacjenta w szpitalu stanowi punkt wyjścia do opowiedzenia poruszających ludzkich historii. "Pielęgniarki" to przede wszystkim emocjonująca opowieść o ludziach, ich problemach i codziennych dylematach na tle szpitalnych przypadków.

Emisja "Pielęgniarek" planowana jest wiosną 2014 r. w Telewizji POLSAT, codziennie od poniedziałku do piątku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×