"RYSIEK LWIE SERCE" już 9 listopada trafi na ekrany kin w całej Polsce [ZWIASTUN]

Już w najbliższy weekend oraz świąteczny poniedziałek "RYŚKA LWIE SERCE" zobaczyć będzie można w Multikinach oraz sieci Cinema City w całej Polsce.

Multimedia

W środę odbyła się oficjalna premiera bajki z udziałem gwiazd dubbingu: Eweliny Lisowskiej, Krzysztofa Ibisza oraz Katarzyny Kwiatkowskiej. Czerwony dywan zastąpiła trawa, na której wdzięcznie prężył się przez cały wieczór krokodyl Gustaw z kompleksem smoka. Sala pękała w szwach, a widzowie - nie tylko dzieci - wychodzili z sali kinowej z szerokim uśmiechem.

Reżyseria wersji polskiej: Anna Apostolakis ("Niesamowity Spider-Man", "Artur robi Gwiazdkę", "Shrek Forever", "Koralina i tajemnicze drzwi")

Obsada:

  • Marcin Hycnar (głos: "Jeż Jerzy", "Kung Fu Panda")
  • Krzysztof Ibisz (głos: "Kometa nad doliną Muminką")
  • Ewelina Lisowska (piosenkarka, uczestniczka programu X Factor)
  • Katarzyna Kwiatkowska (głos: "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości", "Muppety", "Mulan II", "Wygraj randkę", "Shrek")
  • Jarosław Boberek (głos: "Madagaskar", "Epoka lodowcowa", "Happy Feet: Tupot małych stóp")
  • Maria Czubaszek (scenariusze: "BrzydUla", "Na Wspólnej", "Psie serce", "Lot 001")

"RYSIEK LWIE SERCE" to przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem.

Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

W ZWIĄZKU Z PREMIERĄ FILMU PRZYGOTOWUJEMY KONKURS! ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU JUŻ OD WTORKU 12 LISTOPADA!

FILM https//youtu.be/ydkc1TrrivU

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×