Ryszard Nowak donosi do prokuratury na Czesława Mozila ze seks w kościele

Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą oskarża Czesława Mozila o obrazę uczuć religijnych ze wyznanie o seksie w kościele.

Multimedia

Czesław Mozil w programie "20m2 Łukasza" wyznał, że uprawiał seks w kościele i na placu zabaw. - Nie było penetracji, był petting. I to było w kościele św. Anny w Danii - zapewnił Mozil Łukasza Jakóbiaka.

CZYTAJ TAKŻE: CZESŁAW MOZIL UPRAWIAŁ SEKS W KOŚCIELE CZESŁAW MOZIL CHCIAŁBY UPRAWIAĆ SEKS Z MARTĄ WIERZBICKĄ

Szczere wyznanie Mozila nie spodobało się Ryszardowki Nowakowi z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą, który procesował się już z Adamem "Nergalem" Darskim (spalił Biblię podczas koncertu) i Dodą (za słowa o "naprutych winem" autorach Bilbii) - przypomina serwis natemat.pl. CZYTAJ TAKŻE: CZESŁAW MOZIL PRZEPRASZA ZA PIJAŃSTWO CZESŁAW MOZIL ZDEMOLOWAŁ MIESZKANIE ŁUKASZA JAKÓBIAKA

Teraz w zawiadomieniu do prokuratury, które po słowach Mozila złożył Nowak, pojawia się używany już wcześniej art. 196 Kodeksu karnego: "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Komentarze

Skomentuj
  • Mac76 (gość)

    Co? Ta jełopa i sex?On w ogóle wie co to znaczy?To najgorsza oferma jakiego wypromowały media.

    30.12.2013 20:13
  • anka1S5 (gość)

    To Mozil ma już kłopoty. Tropiciel sekt Ryszard Nowak już mu nie odpuści.

    30.12.2013 18:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×