"Rzymskie dziewczyny". Netflix prezentuje kolejny serial o nastolatkach! Czym włoska produkcja różni się od hiszpańskiej "Szkoły dla Elity"? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Rzymskie dziewczyny" to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie rzymskich nastolatek, które odrzucają normy społeczne, szukając własnej tożsamości i niezależności. Serial już wkrótce trafi na Netflixa, a my na chwilę przed premierą sprawdzamy, czym "Rzymskie dziewczyny" różnią się od hiszpańskiej "Szkoły dla Elity".

Multimedia

Premiera serialu "Rzymskie dziewczyny" („Baby”) już 30 listopada na Netflix!

„Rzymskie dziewczyny” to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie nastolatek pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli, które odrzucają społeczne normy, szukając własnej tożsamości i niezależności. Ich życiu stale towarzyszą wspólne sekrety, zakazana miłość oraz presja rodziny.

Bohaterami drugiej włoskiej produkcji Netflixa są młodzi ludzie, którzy mierzą się zmierzyć się z meandrami zakazanej miłości, presją ze strony rodziny i wspólnymi tajemnicami, które nigdy nie powinny wyjść na jaw. Pierwszy sezon serialu o nastoletnich prostytutkach liczy w sumie 8 odcinków.

"Rzymskie dziewczyny" zwiastun:

"Rzymskie dziewczyny" i "Szkoły dla Elity" - czym różnią się te seriale?

Najkrócej ujmując drugi włoski serial Netflixa pt. "Rzymskie dziewczyny" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o nastoletnich prostytutkach. Fabuła produkcji powstała na kanwie afery baby squillo, w którą uwikłany był mąż włoskiej eurodeputowanej i wnuczki Benito Mussoliniego - Alessandry Mussolini. Mężczyzna został oskarżony o korzystanie z usług nastoletnich prostytutek, podobnie jak inni włoscy politycy, biznesmeni, policjanci czy nawet duchowni.

6 powodów, by obejrzeć "Elite". Hiszpański serial o bogatych nastolatkach nową obsesją fanów "Plotkary"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Szkoła dla Elity" to z kolei to hiszpańska odpowiedź na „Trzynaście powodów”, teen drama o bogatych nastolatkach uczęszczających do najlepszej i najbardziej elitarnej szkoły w Hiszpanii. Po tym, jak do placówki trafia trójka ubogich dzieciaków, na szkolnych korytarzach rodzi się zajadły konflikt, który ostatecznie doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Odpowiedź na to pytanie poznajemy w ostatnim 8. odcinku "Elite". Serial pełen jest intryg, spisków i walki o szkolne wpływy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sam (gość)

    "Szkoła dla elity", to gniot. Te lewicowe filmidła niszczą filmy. Coraz trudniej coś znaleźć bez nachalnej popiltycznie poprawnej propagandy.

    12.11.2018 21:27
  • VV (gość)

    Piękne jest ten lewicowy bełkot na początku tekstu zestawiony z suchymi faktami na końcu. Najpierw mamy więc odrobinę pseudo psychologii-" [...]serial o grupie nastolatek pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli, które odrzucają społeczne normy, szukając własnej tożsamości i niezależności." A na końcu wyjaśnienie,że "odrzucenie norm i szukanie własnej tożsamości" oznacza w tym przypadku zostanie nastoletnią dziwką. Gratulacje za znalezienie swojego miejsca w życiu. Oby więcej takich seriali.

    12.11.2018 10:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×