"Rzymskie dziewczyny" sezon 3. Netflix zapowiada nowe odcinki i zdradza datę premiery! Co się wydarzy?

Netflix zapowiada nowe odcinki włoskiego serialu "Rzymskie dziewczyny". W opublikowanym wideo zdradza też datę premiery 3. sezonu. Co się wydarzy?

Multimedia

"Rzymskie dziewczyny" sezon 3. - kiedy premiera?

Fani serialu "Rzymskie dziewczyny" mogą zacząć odliczać dni do premiery 3. sezonu. W najnowszej zapowiedzi Netflix ujawnił datę premiery nowych odcinków. Kontynuację losów Chiary (Benedetta Porcaroli) i Ludovicy (Alice Pagani) zobaczymy już 16 września 2020 roku.

Szczegóły fabuły 3. sezonu nie są znane. Bohaterki na pewno znowu wpakują się w kłopoty, ale jak to wszystko się skończy? Trzeci sezon będzie jednocześnie finałem "Rzymskich dziewczyn".

"Rzymskie dziewczyny" - o serialu

"Rzymskie dziewczyny" to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie nastolatek pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli, które odrzucają społeczne normy, szukając własnej tożsamości i niezależności. Ich życiu stale towarzyszą wspólne sekrety, zakazana miłość oraz presja rodziny.

Włoski serial Netflixa o nastolatkach! Czym różni się od hiszpańskiej "Szkoły dla Elity"? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×