"Sala samobójców. Hejter". HBO nakręci anglojęzyczny serial na podstawie filmu Jana Komasy! Maciej Musiałowski w obsadzie?

"Sala samobójców. Hejter" to film, który zdobyła coraz większą popularność na całym świecie. Film dostępny jest poza Polską na platformie Netflix, przez co zdobył wielu fanów wśród widzów, ale zainteresował również zachodnich producentów... Dzięki temu "Hejter" przerodzi się w serial dla amerykańskiego HBO!

Multimedia

Film "Sala samobójców. Hejter" jest jednym z najpopularniejszych filmów w wielu rejonach świata. Tydzień po zagranicznej premierze na Netflix tytuł trafił już na listę TOP 10 serwisu między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Belgii, Holandii, Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Brazylii, Meksyku, Tajwanie, Kenii, Nigerii oraz Turcji.

Teraz okazało się, że "Hejterem" zainteresowali się również zagraniczni producenci, a mianowicie Dan Farah z Farah Films i Roy Lee z Vertigo. To, co zobaczyli na ekranie, tak im się spodobało, że postanowili na podstawie polskiego filmu nakręcić anglojęzyczny serial!

"Sala samobójców. Hejter". Hejtowanie rąk nie brudzi? Oscarów nie będzieZobacz więcej

Po dość krótkich poszukiwaniach okazało się, że projektem jest zainteresowany amerykański oddział telewizji HBO! Ostatecznie podpisano odpowiednie umowy, dzięki którym wśród producentów serialu znajdą się też reżyser oryginału Jan Komasa oraz scenarzysta oryginału Mateusz Pacewicz. Polską stronę reprezentują również Wojciech Kabarowski i Jerzy Kapuściński, którzy są producentami filmu "Sala samobójców. Hejter".

Czy Jan Komasa będzie także reżyserem anglojęzycznego serialu na podstawie swojego filmu? Tego w tym momencie nie wiemy, ale bez wątpienia mamy do czynienia z dużym wydarzeniem dla polskiej kinematografii. Szczegóły dotyczące serialowego "Hejtera" jeszcze nie są znane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×