Salma Hayek o współpracy z Meghan Markle: Była bardzo uprzejma i otwarta

Salma Hayek i Meghan Markle pracowały razem przy najnowszym wydaniu brytyjskiego "Vogue'a". Aktorka zdradziła, jak wyglądała ich współpraca.

Multimedia

Salma Hayek podzieliła się szczegółami pracy nad najnowszym wydaniem „Vogue’a”. Gościnną redaktor wydania była Meghan Markle, a meksykańska aktorka pojawiła się na jego okładce. Gwiazda wyznała, że o kolaboracji z księżną Sussex nie mogła powiedzieć nawet swojemu mężowi. Z księżną połączył ją telefonicznie naczelny brytyjskiego „Vogue’a”, który zabronił wspominać imienia Meghan.

Księżna Meghan i książę Harry ochrzcili synka! Pokazali zdjęcia dopiero PO uroczystości!Zobacz więcej

W wywiadzie dla CNN aktorka wspomina, że żona księcia Harry'ego była uprzejma.

Myślałam, że to żart i chodzi o Naomi Campbell, z którą dobrze się znam. Rozłączył się, ale po chwili dostałam kolejny telefon. Osoba po drugiej stronie przedstawiła się i była to… księżna Meghan! Była bardzo uprzejma i otwarta.

Żona księcia Harry’ego opowiedziała Salmie o tym, co robi i zaproponowała współpracę.

Powiedziała mi: „Przygotowuję okładkę, ale na niej nie będę. Chcę tam umieścić moje ulubione kobiety, a ty stanowczo jesteś jedną z nich” - wyznała aktorka.

Salma Hayek nie ukrywała, że był to dla niej prawdziwy zaszczyt. Aktorka od lat angażuje się w działalność społeczną i walczy m.in. z przemocą wobec kobiet.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×